Migracja z SDI do Neostrady za symboliczne złotówki

Strona główna Aktualności

O autorze

W oficjalnym liście do użytkowników SDI, Telekomunikacja Polska informuje, że od przyszłego roku będą obowiązywały nowe, korzystniejsze zasady przejścia na Neostradę. Do dotychczasowej obniżonej opłaty aktywacyjnej dołożono kolejną zachęcającą promocję.

Od początku 2003 roku cena opłaty aktywacyjnej za Neostradę spadała prawie co kwartał, aż we wrześniu osiągnęła kwotę symbolicznej złotówki (1,07 zł z VAT). Obecnie abonenci SDI kuszeni są kolejna promocją, która zostanie wprowadzona od 1 stycznia 2004 roku. Tym razem za przejście na szerokopasmowy dostęp zapłacą tylko 2 złote! 1,07 zł za aktywację oraz 1,22 zł za modem USB do Neostrady (który na dzień dzisiejszy kosztuje 199 zł z VAT). Jak podaje nieoficjalnie serwis Web Express niedługo może też dojść do kolejnej obniżki abonamentu za Neostradę - do 99 zł na miesiąc.

Czemu to zawdzięczamy? Głównie planom jakie narzucił TP S.A., jej główny udziałowiec - France Telekom. Plany te zakładają osiągnięcie 270 tys. klientów Neostrady do końca bieżącego roku (jeszcze niedawno było ich tylko około 70 tys.) i 600-700 tys. na koniec roku 2005.

© dobreprogramy
s