r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Milion dolarów za włamanie

Strona główna Aktualności

Jak informuje serwis Hacking.pl, firma Permanent Privacy złożyła hakerom publiczną ofertę - jeśli uda im się złamać stworzone przez nich zabezpieczenia, będą mogli odejść z milionem dolarów.

Platforma Permanent Privacy bazuje na szyfrowaniu AES, dodaje natomiast dodatkową warstwę zabezpieczającą, która, jak twierdzą jej projektanci, jest nie do zdobycia. Ogólnie rzecz biorąc, pomysł wziął się z zaszyfrowania fragmentu bezsensownego tekstu. Autorzy zabezpieczenia są tak pewni siły zabezpieczenia, że postanowili wypłacić milion dolarów każdej osobie, która zdoła się włamać do systemu.

Peter White, dyrektor zarządzający firmy Permanent Privacy zapewnia, że użytkownicy mogą teraz wysyłać listy elektroniczne i przechowywać dane ze 100-procentową pewnością, iż pozostaną one zabezpieczone. Nawet Pentagon nie może odczytać waszych sekretów, jeśli nie ma kluczy - dodaje.

Być może ktoś niedługo będzie bogatszy o milion ;-)

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.