r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Milion legalnych utworów z internetu

Strona główna Aktualności

O autorze

Z wykształcenia dziennikarz prasowy, prywatnie miłośnik nowych technologii, które mają ułatwiać codzienne życie. Jako niereformowalny fan rozrywki komputerowej, zaangażowany w społeczność gier Valve.

Chcesz słuchać legalnej muzyki w dobrej jakości, ale wydanie kilkudziesięciu złotych na jedną płytę to za dużo? Rozwiązaniem problemu może być Muzo – polska usługa pozwalająca na odtwarzanie nagrań z internetu.

Przejrzysty interfejs, nieco podobny do iTunes, daje dostęp do podstawowych funkcji – wyszukiwania i odsłuchiwania utworów, budowania list odtwarzania i odbierania tematycznych stacji radiowych. W bazie Muzo na razie znajduje się około miliona nagrań z polskich i zagranicznych wytwórni muzycznych (Sony Music, Universal Music, Prosto, My Music). Trwają też rozmowy z EMI Music, Warner Music i Orchard, dzięki czemu do końca roku baza może urosnąć do 5 mln utworów.

Rysunek

Program oferuje trzy poziomy kont: darmowy pozwala na słuchanie 20 godzin muzyki miesięcznie na komputerach z systemem Windows, przy czym każdy kawałek można odtworzyć maksymalnie 5 razy, a Muzo wyświetla reklamy. Można się ich pozbyć razem z limitami za 9,90 zł miesięcznie, wykupując pakiet muzo+. Ostatni wariant, muzoGO za 19,90 zł miesięcznie, umożliwia słuchanie muzyki z Androida i zapisywanie utworów w pamięci urządzeina. Ponadto program w każdym pakiecie pozwala na korzystanie z usług społecznościowych (Blip, Facebook, Twitter, Wykop i Śledzik), by polecać znajomym ulubione utwory i dzielić się listami odtwarzania.

r   e   k   l   a   m   a

Mamy ambicje, aby muzo stał się jednym z czołowych projektów muzycznych w Polsce. Dzięki rewolucyjnemu podejściu do dystrybucji muzyki, dbałości o jakość oferty i przejrzystej polityce cenowej zamierzamy odpowiedzieć na potrzeby współczesnych słuchaczy – powiedział Jarosław Rawicki, dyrektor produktu.

Rozwojową wersję Muzo dla systemu Windows można pobrać w dziale Programy -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i wideo. Więcej informacji o produkcie można znaleźć na stronie producenta.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.