Milion użytkowników Generacji Gadu-Gadu

Strona główna Aktualności

O autorze

Liczba użytkowników polskiego portalu internetowego "Generacja Gadu-Gadu" przekroczyła w poniedziałek wieczorem milion.

Wczoraj 19 września br., o godzinie 22.03 do portalu społeczności internetowej Generacja Gadu-Gadu dołączyła 1-milionowa osoba. Jest nią Joanna Rzeźnikowska, 29-letnia mieszkanka Torunia. Z komunikatora korzysta już kilka lat. Otrzyma od firmy Gadu-Gadu komputer.

Generacja Gadu-Gadu to dobre miejsce na znalezienie osób, które interesują się tym samym, co ja. Zaledwie w pół godziny od zarejestrowania się, mimo późnej pory, poznałam już pierwszą osobę z pokrewnymi zainteresowaniami - mówi Joanna, nie ukrywając zaskoczenia, że to ona jest 1-milionową osobą w portalu.

Dotychczas użytkownicy Generacji Gadu-Gadu założyli już ponad 11 tysięcy grup dyskusyjnych. Można w nich porozmawiać niemal na każdy temat, wymienić opinie, kontakty, informacje, nawiązać znajomości i prowadzić dyskusje w większych i mniejszych grupach.

Portal podzielony jest na kategorie: Hobby, Kibice, Klasa, Fachowcy, Języki Obce, We Dwoje , na które składają się szczegółowe podgrupy. Tematyka uzależniona jest tylko od pomysłodawców użytkowników. Obok tak popularnych grup, jak muzyka, czy gry komputerowe, można spotkać również osoby interesujące się feng shui, kolekcjonowaniem kart telefonicznych, genealogią. W każdej chwili można dołączyć do grup osób interesujących się np. karierą, polityką, fotografią czy porozmawiać w grupach regionalnych skupiających mieszkańców danego miasta. W dziale "We Dwoje" dużą popularnością cieszą się rankingi - TOP 30 Mężczyzn i TOP 30 Kobiet. Kilka tysięcy osób zapisało się dotychczas do grupy "GG Języki". Skupia ona wszystkich, którzy chcą uczyć się i doskonalić znajomość języków obcych.

Ilość użytkowników Generacji rośnie w zawrotnym tempie, do 7 września zarejestrowało się pół miliona osób, kolejne pół dołączyło do nich w ciągu zaledwie 12 dni...

Generacja Gadu-Gadu jest zintegrowana z komunikatorem Gadu-Gadu (w wersji 7.0).

© dobreprogramy
s