r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Milliard pobrań Firefoksa jeszcze dzisiaj

Strona główna Aktualności

Od debiutu programu Firefox, Mozilla nieustannie prowadzi zliczanie pobrań tej aplikacji. Już niebawem główny konkurent Internet Explorera będzie mógł się poszczycić niebagatelną ilością pobrań wynoszącą miliard.

Pierwsza wersja "ognistego liska" ukazała się w listopadzie 2004 roku i określana była jako bezpieczne oprogramowanie Open Source. Zniesławiona już dziś wersja 6.0 Internet Explorera miała w tamtym czasie prawie 90% udziału na rynku. Firefox nieustannie zyskiwał zaufanie internautów - już rok po premierze korzystało z niego 10% użytkowników, a do połowy 2008 roku przeglądarka zwiększyła swój udział na rynku do 30%, tym samym zmniejszając udział Internet Explorera do około 60%.

Warto wspomnieć, iż ubiegłego roku Mozilli udało się ustanowić rekord Guinnessa w liczbie pobrań aplikacji w ciągu 24 godzin. Jej flagowy produkt pobrano ponad 8 milionów razy. Według statystyk, w ciągu dnia program Firefox pobierany jest około 20 razy na sekundę. Jeśli użytkownicy nadal będą pobierać aplikację w tym tempie, za około 6 godzin Firefox zaliczy miliard pobrań od początku swego istnienia.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.