Miło wspominasz strzelanki z serii Tribes? Pobierz je wszystkie bezpłatnie

Strona główna Aktualności

O autorze

Jeżeli w ten weekend planowaliście odkurzyć jakieś dawne gry, aby powspominać stare dobre czasy, Hi-Rez Studios ma propozycję nie do odrzucenia. Z okazji spóźnionych obchodów 20-lecia powołania do życia pierwszego tytułu z późniejszej całej sagi Tribes, studio udostępniło za darmo pełne wersje 6 swoich klasycznych propozycji. Dorzuciło do tego najnowsze Tribes: Ascend, które i tak jest przecież bezpłatne.

Osobno możemy pobrać obrazy płyt dla EarthSiege z 1994 roku, kontynuacji wydanej dwa lata później, pakietu Starsiege Universe obejmującego gry Starsiege i Starsiege: Tribes (teoretycznie, bo w tej chwili plik iso zawiera tylko tę pierwszą pozycję, pewnie błąd po stronie twórców), Tribes 2 z 2001 roku czy wypuszczonego nieco później Tribes: Vengenace. Jako ciekawostkę należy dodać, że bez problemu ściągniecie ponadto Tribes: Aerial Assault, który to tytuł ukazał się wyłącznie na... PlayStation 2.

Tribes 2 trzeba będzie na pewno specjalnie połatać, ponieważ serwery tej propozycji multiplayer dawno zostały wyłączone. Fani nie pozwolili ukochanej grze tak po prostu umrzeć. Ogólnie trzeba mieć na uwadze, że dostajemy tytuły w oryginalnej formie, bez paczek usprawnień oraz aktualizacji zrobionych przez społeczności skupione wokół poszczególnych dzieł, nie należy się więc nastawiać, że wszystko będzie po tylu latach sprawnie działać. Przyda się spora doza cierpliwości i znajomość wyszukiwarki Google.

© dobreprogramy