Milton Milton 1.6.2

Strona główna Windows Grafika Programy do malowania
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Milton to stosunkowo nietypowa aplikacja do rysowania, szkicowania i malowania, która umożliwia tworzenie obrazów bez wykorzystania pikseli.

Opisywane narzędzie powinno znaleźć zainteresowanie wśród artystów chcących oddać jak najwięcej szczegółów podczas tworzenia swojego nowego dzieła. Rysowanie, szkicowanie lub malowanie przy użyciu pikseli ma swoje zalety, ale w pewnych sytuacjach mocno ogranicza kreatywność autora, który może skorzystać z innej techniki proponowanej przez Milton.

Minimalistyczny, ale wystarczający interfejs w programie Milton oferuje możliwość definiowania wielkości, przezroczystości i koloru pędzla. Użytkownik może za pomocą jednego kliknięcia przełączać się między utworzonymi warstwami.

Milton posiada jeszcze jedną, bardzo istotną zaletę: pozwala na cofanie wykonanych działań w nieskończoność, więc można przywrócić dany projekt do dowolnej fazy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!