Milton 1.2.6

Strona główna Windows Grafika Programy do malowania
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Milton to stosunkowo nietypowa aplikacja do rysowania, szkicowania i malowania, która umożliwia tworzenie obrazów bez wykorzystania pikseli.

Opisywane narzędzie powinno znaleźć zainteresowanie wśród artystów chcących oddać jak najwięcej szczegółów podczas tworzenia swojego nowego dzieła. Rysowanie, szkicowanie lub malowanie przy użyciu pikseli ma swoje zalety, ale w pewnych sytuacjach mocno ogranicza kreatywność autora, który może skorzystać z innej techniki proponowanej przez Milton.

Minimalistyczny, ale wystarczający interfejs w programie Milton oferuje możliwość definiowania wielkości, przezroczystości i koloru pędzla. Użytkownik może za pomocą jednego kliknięcia przełączać się między utworzonymi warstwami.

Milton posiada jeszcze jedną, bardzo istotną zaletę: pozwala na cofanie wykonanych działań w nieskończoność, więc można przywrócić dany projekt do dowolnej fazy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Milton, MultitrackStudio, PT Photo Editor i Stripes – najciekawsze programy tygodnia

18
10.09.2016  •  Anna Rymsza

Przedstawiam kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów. W tym tygodniu na pierwszym miejscu są multimedia. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Warto też śledzić aktualizacje dla wybranych platform. All in One Runtimes All in One Runtimes to pakiet dodatków dla Windowsa, który pozwoli uruchamiać praktycznie wszystkie programy, wymagające instalowania dodatkowych komponentów. W pakiecie znajdują się: NET Framework 4.6 + dodatki, Java Runtime Environment 8, dodatkowe pliki DirectX 9.0c, pliki wykonywalne…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza