Mimicker Alarm Mimicker Alarm 1.1.0.4

Strona główna Android Akcesoria Budziki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mimicker Alarm to aplikacja budzika od Microsoftu, która oferuje nieco więcej niż tylko proste opcje ustawiania codziennych alarmów.

Jeśli szukacie zwykłego budzika na smartfon, to Mimicker Alarm zaoferuje wszystkie podstawowe funkcje. Można więc ustawić nawet kilka alarmów, każdy na inny dzień tygodnia i porę dnia. Możemy też ustalać własną melodię budzenia i zdecydować, czy muzyce mają towarzyszyć wibracje smartfonu. Budziki możemy też nazywać wedle uznania. Alarmy możemy zaś albo wyłączać od razu, gdy zadzwonią albo wyciszać je na określony czas. Słowem, budzikowy standard.

Mimicker Alarm ma jednak mocno nietypowe funkcje, które w założeniu mają pomóc nam wyrwać się z łóżka. Najwidoczniej Microsoft uznał, że na walkę z porannym zaspaniem najlepsze będą łamigłówki. Dlatego aplikacja oferuje kilka trybów, z którymi musimy sobie poradzić, gdy już zadzwoni alarm. Pierwszy wymaga, aby zrobić zdjęcie wskazanego przez program koloru. W drugim będziemy musieli sobie zrobić zdjęcie selfie, przyjmując określony wyraz twarzy, np. zaskoczenie, strach lub radość. Aplikacja sama oceni, czy jesteśmy wg niej wystarczająco wystraszeni lub zaskoczeni, dlatego możecie być pewni: czeka Was niejedna próba. Ostatni z trybów na poranne rozbudzenie z Mimicker Alarm to powtórzenie zadanego przez aplikację zdania. Tutaj koniecznie dodamy, że jeśli nie wykonamy zadania, budzik będzie nadal dzwonił.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!