r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MindNode 4.5.8

Strona główna iOS Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe

MindNode to bardzo dobra aplikacja do tworzenia notatek w postaci „map myśli”, czyli grafów prezentujących relacje między pojęciami, rozpoczynających się od centralnego pomysłu. W ten sposób można przygotowywać notatki z wykładów czy spotkań i notować pomysły.

Aplikacja ma bardzo elegancki interfejs i estetycznie prezentuje mapy. Nie ma żadnych ograniczeń rozmiaru mapy, których węzły mogą mieć różne kształty i kolory. Na mapach można umieszczać zdjęcia i naklejki.

Zmiana kształtu mapy jest banalnie prosta, co pozwala skupić się na wprowadzaniu treści, a nie utrzymywaniu porządku. Można też przeszukiwać wszystkie wpisane pojęcia na prostej liście. Węzły można zamieniać w zadania do wykonania, co znacznie ułatwia zarządzanie projektami.

Aplikacja jest też przystosowana do potrzeb osób niedowidzących, może powiększać tekst i świetnie działa z systemem VoiceOver.

Mapy można synchronizować z iCloud i oglądać je na Macu i na urządzeniach mobilnych. Dokumenty można też importować i eksportować w formatach, FreeMind, OPML,, Markdown, TaskPaper, CSV lub jako tekst, a także zapisywać jako PDF i PNG. Aplikacja pozwala też publikować interaktywne dokumenty na stronach.

Aplikacja jest dostępna za darmo w ramach promocji. Najlepiej używać jej w połączeniu z wersją dla macOS.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Fuelio, Discord, AdwCleaner, WineBottler, MindNode – najciekawsze programy tygodnia

20
27.08.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów i aplikacji. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Warto też śledzić aktualizacje. PaintShop Pro X9 Na początek pozycja oczywista – nowa wersja programu graficznego PaintShop Pro. W tej wersji pojawiło się narzędzie do tworzenia gradientów z interaktywnymi węzłami oznaczającymi kolejne kolory. Praca ze zdjęciami powinna przebiegać szybciej dzięki zmodyfikowanej przestrzeni roboczej. Ponadto w PaintShopie Pro X9 można pracować na urządzeniach 2 w 1, jak…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.