MineField - Free Minesweeper Puzzle Game MineField - Free Minesweeper Puzzle Game version 1.3

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

MineField to wierna kopia gry Saper, kultowej dla wielu użytkowników systemu operacyjnego Windows. Zagramy w nią zarówno na iPhone'ach, jak też na iPadach.

W grze użytkownik ma do wyboru trzy poziomy trudności: łatwy, średni i zaawansowany. Każdy z nich różni się wielkością planszy do zabawy: odpowiednio od małej do bardzo dużej, z ogromną liczbą elementów do odkrycia.

Scenariusz rozgrywki nie różni się od tego, który znamy z Sapera na system Windows. Na planszy złożonej z kwadratów odkrywamy kolejne pola, próbując uniknąć trafienia na miny. Pola odsłaniamy za pomocą dotknięcia ekranu, a przytrzymanie palca dłużej na wybranym polu pozwala oznaczyć je flagą lub znakiem zapytania. Z kolei podwójnym dotknięciem na polu z numerem odsłonimy pola sąsiadujące.

Gra MineField dostarcza prostej, ale bardzo wciągającej rozrywki. W aplikacji znajdziemy reklamy, ale nie utrudniają one zabawy. Ponadto, gra oferuje automatyczny zapis stanu rozgrywki, możemy również sprawdzać statystyki naszych osiągnięć.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!