r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MineField - Free Minesweeper Puzzle Game 1.2.2

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane

MineField to wierna kopia gry Saper, kultowej dla wielu użytkowników systemu operacyjnego Windows. Zagramy w nią zarówno na iPhone'ach, jak też na iPadach.

W grze użytkownik ma do wyboru trzy poziomy trudności: łatwy, średni i zaawansowany. Każdy z nich różni się wielkością planszy do zabawy: odpowiednio od małej do bardzo dużej, z ogromną liczbą elementów do odkrycia.

Scenariusz rozgrywki nie różni się od tego, który znamy z Sapera na system Windows. Na planszy złożonej z kwadratów odkrywamy kolejne pola, próbując uniknąć trafienia na miny. Pola odsłaniamy za pomocą dotknięcia ekranu, a przytrzymanie palca dłużej na wybranym polu pozwala oznaczyć je flagą lub znakiem zapytania. Z kolei podwójnym dotknięciem na polu z numerem odsłonimy pola sąsiadujące.

Gra MineField dostarcza prostej, ale bardzo wciągającej rozrywki. W aplikacji znajdziemy reklamy, ale nie utrudniają one zabawy. Ponadto, gra oferuje automatyczny zapis stanu rozgrywki, możemy również sprawdzać statystyki naszych osiągnięć.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Flamingo, NYT VR, AppLock, Motion Stills, MineField i Crashing Seasons – najciekawsze aplikacje tygodnia

10
11.06.2016  •  Anna Rymsza

Zapraszam do lektury kolejnego przeglądu najciekawszych nowości z naszej bazy programów. W tym tygodniu przedstawiam Wam tylko pozycje mobilne i w większości gry. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, z podziałem na systemy operacyjne. Flamingo Na początek coś dla miłośników Twittera – testowa wersja aplikacji Flamingo. To klient Twittera, który daje ogromne możliwości personalizacji wyświetlanych treści. Aplikacja została przygotowana zgodnie z wytycznymi Material Design, wykorzystuje estetyczne animacje i dobrze dobrane barwy, choć oczywiście można wybrać własne. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.