Minebot Arena 1.24b

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Minebot Arena to niewielka gra z rodzaju zabij wszystko co się rusza i co jest w zasięgu Twojego wzroku. Źli i naprzykrzający się przeciwnicy, którzy pojawiają się na planszy nie wiadomo kiedy i niewiadomo skąd, aż nie mogą się doczekać, by dopaść Cię w swoje szpony. Wszyscy za wszelką cenę pragną Cię zlikwidować. W tym celu udają się w szaleńczy wyścig Twoim tropem w celu zagłady.

Na szczęście mały stateczek, którym kierujesz przewyższa innych zwrotnością i szybkością. Jeśli dołożysz do tego odrobinę swego refleksu, wówczas walka staje się naprawdę wyrównana. Minebot, którym podróżujesz sterowany jest za pomocą ruchu myszy. Arsenał odpalany zostaje po wciśnięciu lewego klawisza i w zależności jak długo go przytrzymasz tak mocną osiągniesz siłę rażenia przeciwnika.

Co dziesiąty układ zmuszony jesteś spotkać się ze swoim bossem, który ma przygotowane dla Ciebie kolejne misje i zadania do wypełnienia. Za skończone etapy gry otrzymujesz również bonusy kwotowe, które najlepiej spożytkować na zakup nowocześniejszego uzbrojenia o większym polu rażenia. W perspektywie dalszych układów bez wątpienia okaże się to udaną i trafną decyzją.

Graj jak najdłużej, zdobywaj jak największą liczbę punktów i konkuruj z rywalami z innych państw o jak najlepsze pozycje w ogólnym rankingu.

Życzymy powodzenia i zapraszamy do zabawy

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!