Minecraft Earth Minecraft Earth 0.33.0

Strona główna Android Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Minecraft Earth to gra przygodowa na smartfony i tablety wykorzystująca technologię rzeczywistości rozszerzonej. Co prawda oferuje zupełnie inne zasady rozgrywki, można ją porównać z bijącym rekordy popularności Pokemon GO!

O co tu chodzi?

Mechanika rozgrywki zaproponowana przez twórców Minecraft Earth bazuje na rozwiązaniach znanych z Minecrafta wydanego na komputerach, konsolach i urządzeniach przenośnych. W opisywanej produkcji nie siedzimy jednak przed ekranem, ale musimy wstać z kanapy, by zebrać niezbędne surowce i stworzyć rozmaite obiekty w prawdziwym świecie.

Dla jednego i wielu graczy

Minecraft Earth został skonstruowany w taki sposób, by można było bawić się w pojedynkę, ale mimo wszystko całość zaprojektowano pod kątem współpracy. Razem z innymi użytkownikami będziemy tworzyć konstrukcje w trybie symulacji, a następnie umieszczać je w prawdziwym świecie. Efekty pracy zobaczymy, rzecz jasna, na ekranie smartfonów i tabletów (podobnie jak stworki z Pokemon GO!).

Za darmo

Minecraft Earth wykorzystuje model biznesowy free-to-play. Gra jest bezpłatna, ale zawiera reklamy oraz mikropłatności.

W fazie produkcji

Jak na razie Minecraft Earth na Androidzie znajduje się w fazie wczesnego dostępu, co oznacza, że prace nad grą wciąż trwają, a użytkownicy nie pobierają finalnej wersji. Mogą więc pojawić się w niej błędy.

Uwaga!

Przed rozpoczęciem gry Minecraft Earth trzeba zalogować się do swojego konta Microsoft. Jeśli go nie posiadamy, to możemy je utworzyć zupełnie za darmo.

Najważniejsze cechy:

  • specjalna odsłona kultowego Minecrafta z technologią rzeczywistości rozszerzonej
  • graj samemu lub z innymi
  • zbieraj surowce i stawiaj budynki w swojej okolicy
  • proste sterowanie
  • za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!