Minecraft Pixelmon Launcher Minecraft Pixelmon Launcher 3.0

Strona główna Windows Gry Mody i dodatki do gier
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Minecraft Pixelmon Launcher to kolejny, nieoficjalny lanucher dla gry Minecraft, który stworzony został w oparciu o ciekawy mod o nazwie Pixelmon. Całość stanowi ciekawe połączenie standardowego sandboksowego świata ze światem Pokemonów, w którym celem gry jest poszukiwanie i łapanie popularnych stworków.

Opisywany launcher stworzony został z myślą o użytkownikach Windowsa, charakteryzuje się bardzo prostą obsługą i dostępnością polskiej wersji językowej. Po uruchomieniu Minecraft Pixelmon Launcher wystarczy, że utworzymy nasz profil gracza, a narzędzie automatycznie pobierze i zainstaluje wszelakie niezbędne do gry pliki i midy. Co istotne, aplikacja daje możliwość rozgrywki w trybie single- i multi-player (na serwerze Pixelmon.pl). W przypadku tego ostatniego nie jest wymagane posiadanie konta Premium.

Minecraft Pixelmon Launcher przygotowany został dla 64-bitowych odmian Windowsa. Twórcy przygotowali gotowe launchery z przypisaną konkretną ilością pamięci RAM dla gry. Domyślnie pobierana jest z naszego portalu edycja dla komputerów z 4GB RAM. Dostępne są również wydania dla urządzeń z 8 i 16GB RAM, a pobrać je można z poziomu rozwijanej listy ‘Wszystkie wersje’.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!