Minecraft SKlauncher 2.8

Strona główna Windows Gry Mody i dodatki do gier
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SKlauncher to nieoficjalny launcher dla Minecrafta, który w odróżnieniu od oryginału umożliwia instalację i uruchomienie na komputerze więcej niż jeden wersji wspomnianej gry. Pozwala on również dostosowywać wiele parametrów gry do indywidualnych preferencji użytkownika.

Narzędzie po uruchomieniu wymaga utworzenia profilu użytkownika, w obrębie którego instalowane będą wybrane edycje gry. SKlauncher obsługuje wydania Minecrafta od 1.0, aż po najnowsze 1.12.2. Opcjonalnie użytkownik zainstalować może również wersje eksperymentalne (tzw. snapshoty), alpha (z 2010 roku) oraz beta (przełom 2010-2011 roku).

SKlauncher pozwala także tworzyć dowolną ilość profili graczy, definiować lokalizacje z grą, rozdzielczość oraz wybierać lokalizację z wymaganym do uruchomienia komponentem javaw.exe i dodawać argumenty dla JVM.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!