Minecraft: Story Mode - A Telltale Game Series - Season 1

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Minecraft: Story Mode - A Telltale Game Series - Season 1 to pierwsza część przygodówki osadzonej w świecie gry Minecraft.

W odróżnieniu od fenomenalnego pierwowzoru, który jest grą pierwszoosobową w otwartym świecie, gdzie niszczymy obiekty otoczenia, by pozyskiwać surowce i tworzyć rozmaite konstrukcje, Minecraft: Story Mode przedstawia wciągającą historię o ratowaniu świata stworzoną wyłącznie na potrzeby tej gry. Opowieść została podzielona na osiem odcinków, w których zwiedzamy lokacje, oglądamy przerywniki filmowe i rozmawiamy z innymi bohaterami. Ważne jest również podejmowanie decyzji, które mogą wpłynąć na losy postaci i dalsze wydarzenia.

Minecraft: Story Mode nie zawiera skomplikowanych łamigłówek, więc mniej doświadczeni gracze poradzą sobie z ukończeniem produkcji. Przynajmniej jeśli chodzi o gameplay, bo sama gra jest dostępna – niestety – wyłącznie w angielskiej wersji językowej.

Minimalne wymagania systemowe

System operacyjny: Windows XP Service Pack 3
Procesor: Core 2 Duo 2GHz
Pamięć: 3 GB RAM
Karta graficzna: ATI or NVIDIA card w/512 MB RAM
DirectX: Wersja 9.0
Miejsce na dysku: 3 GB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: Direct X 9.0c sound device

Uwaga!

  • Pierwszy odcinek Minecraft: Story Mode - A Telltale Game Series - Season 1 jest dostępny do pobrania za darmo. Wymagane jest posiadanie darmowego konta na Steamie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!