reklama

Minecraft na Xboksie 360 z płatnym DLC podmieniającym tekstury

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Minecraft sprzedaje się w wersji na Xboksa 360 świetnie, w sierpniu odpowiedzialne za doglądanie konsolowej edycji 4J Studios pochwaliło się, że tytuł trafił już do przeszło 8 milionów użytkowników. Aktualizowana regularnie produkcja doczekała się po drodze płatnych zestawów DLC ze skórkami dla postaci, zamieniających kanciastogłowych między innymi w rozpikselowanych bohaterów znanych gier. Paczki te spotkały się z taką popularnością, że wkrótce otrzymamy i zestawy podmieniające tekstury w świecie.

Dodatki nazwane wstępnie Mash-Up Packs przeobrażą zbudowane z bloczków krainy w tereny kojarzące się z innymi popularnymi projektami. Każdy ma dotyczyć innego tytułu i poza zmianą wyglądu świata wprowadzać tak adekwatne udźwiękowienie, jak również przykładową mapę wykreowaną z ich użyciem. Będzie można wypróbować zestawy bezpłatnie, pobierając je na dysk twardy, jednak wtedy nie zapiszemy swoich kreacji.


Aktualizacja, 02.09.2013 11:01

Na pierwszy ogień pójdzie Mass Effect. Paczka pojawi się 4 września.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama