r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Minecraft nie dla Windowsa 8

Strona główna Aktualności

Wydawałoby się, że kiedy pojawia się nowa edycja najpopularniejszego na świecie systemu operacyjnego, w interesie projektantów oprogramowania (także rozrywkowego) jest upewnienie się, iż ich produkty będą bezproblemowo w nowym środowisku działać. Tymczasem do Windowsa 8 niezależni twórcy gier podchodzą sceptycznie, z uwagi na zamykanie otwartej dotąd platformy — choć nie tylko oni, bo przecież Valve też uważa nową odsłonę „okienek” za katastrofę. Twórcy Minecrafta zwyczajnie mówią, że nie będą bawić się w certyfikaty.

Microsoft zgłosił się do studia Mojang z pomocą w przeniesieniu Minecrafta pod Windows 8, na co szef ekipy Markus Persson w delikatny sposób odmówił gigantowi, prosząc o nierujnowanie rynku PC. Potem dorzucił, że woli, by Minecraft wcale nie działał na Windowsie 8, jeżeli to przekona chociaż grupkę osób, aby nie przesiadać się na nowy system. Grupkę? Cóż, gry w wersji PC rozeszło się do tej pory przeszło 7 milionów egzemplarzy, zaś odsłony tytułu w wersji na Xboksa 360 sprzedało grubo ponad trzy miliony...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.