Miner 2049er Again na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Miner 2049er Again - inspirujące, ponowne wydanie nagradzanej wielokrotnie w latach 80-tych pozycji o tak samo jak dziś brzmiącym tytule.

Akcja gry ma miejsce w kopalni, gdzie naszym podstawowym zadaniem będzie uprzątnięcie w każdym z 20 dostępnych układów, promieniotwórczych odpadów. W trakcie trwania rozgrywki zmagamy się z różnego rodzaju ruchomymi platformami, drabinami, windami, teleporterami oraz paskudnymi poczwarami. Przy okazji zbieramy przedmioty pozostawione przez innych górników zdobywając tym samym punkty bonusowe. Z układu na układ gra staje się coraz trudniejsza i w coraz większym stopniu zmusza do pracy nasze szare komórki.

Grę Miner 2049er Again można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Platformowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Rozpoczął się wysyp hitów - polecamy recenzje chociażby SoulCalibur: Broken Destiny na PSP, nowej wirtualnej piłeczki EA, czyli FIFA 10 oraz wyśmienitego Uncharted 2: Among Thieves - dla tej gry warto kupić PS3. Ponadto przetestowaliśmy kartę Sapphire Radeon HD 5870, a także zrelacjonowaliśmy PGA 2009 - w Poznaniu spotkaliśmy same urocze hostessy...

© dobreprogramy