r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Minesweeper Chest 1.0.1

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Trudno jest po latach przerabiać pewne klasyczne pomysły, ale czasem dla dobrej zabawy wystarczy po prostu świeża warstwa farby. Z takiego założenia wyszedł producent bezpłatnej wersji kultowego Sapera, który w Minesweeper Chest przeniósł całą ideę do świata fantasy. W dalszym ciągu poszukujemy poukrywanych bomb, lecz tym razem zwiedzamy lochy oraz otwieramy w nich skrzynie, aby oczyszczać teren.

Galeria programu

Zabawa polega oczywiście na odszukaniu, a także oznaczeniu wszystkich ładunków wybuchowych. W zależności od poziomu trudności oraz rozmiaru układu, może ich być nawet powyżej stu. Przed oczami mamy starożytne skrzynie. Niektóre odsłaniają wolne pola i cyfry, wskazując mniej więcej gdzie rozłożono bomby w okolicy plus ile ich jest nieopodal. Te pechowe zawierają oczywiście wybuchowe niespodzianki, kończące grę.

Liczy się nie tylko sprawne odnalezienie niewybuchów, ale też czas, w jakim to zrobimy. Zegar stale odlicza kolejne sekundy. Skrzynie rozłożone mogą być na kilku albo kilkunastu nawet ekranach. Pomiędzy nimi przemieszczamy się przytrzymując prawy przycisk myszy i ruszając nią. Przez przytrzymanie przycisku nad skarbem kolorujemy go na czerwono lub też zamieszczamy tabliczkę, kiedy nie jesteśmy miejsca pewni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #1 28.04.2016 18:49

Fajnie zrobiona gierka, polecam :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.