r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mini Football Championship 1.1

Strona główna Android Gry Sportowe

Mini Football Championship to zabawny symulator piłki nożnej, przypominający połączenie barowych piłkarzyków oraz cymbergaja.

Galeria programu

To gra, która w sklepie Google Play zadebiutowała w lutym 2016 r. i szybko zdobyła sobie niemałą popularność. Jest bowiem dostępna za darmo (choć są w niej elementy, która mogą skłonić gracza do skorzystania z mikropłatności) i, co najważniejsze, całkiem grywalna.

Aplikacja proponuje, aby połączyć się z usługą Gry Google Play, możemy grać również jako użytkownik anonimowy, a za zalogowanie się przy użyciu konta na Facebooku dostaniemy dodatkowe punkty. Gramy, walcząc na planszy, która przypomina tę znaną z piłkarzyków, a rozgrywka podobna jest do cymbergaja. Musimy posłać piłkę do bramki rywala, samemu broniąc się przed stratą gola. Sterowanie w grze do łatwych nie należy, trochę czasu potrzeba, aby opanować to, jak należy uderzać piłką i kierować naszymi pionkami. Ale gdy opanować tę sztukę, zabawa z Mini Football Championship okazuje się być całkiem przyjemna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.