MiniGet MiniGet 1.1.10.1806

Strona główna Windows Internet i komunikacja Akceleratory pobierania plików
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mini Get to niewielkich rozmiarów aplikacja służąca do pobierania plików z internetu (HTTP i FTP), obsługująca także sieć BitTorrent.

Mini Get pozwala rozpocząć pobieranie pliku za pomocą zaledwie kilku kliknięć, a postępy możemy obserwować na czytelnym ekranie aplikacji, przeglądając również listę aktywnie pobieranych, zatrzymanych lub pobranych plików. Jeśli zechcemy, usuniemy pobierany plik z listy zadań. Możliwe jest również określenie liczby maksymalnie pobieranych plików z HTTP i FTP, prędkości pobierania i wysyłania oraz wybranie portu przy korzystaniu z sieci BitTorrent.

Mini Get w minimalnym stopniu obciąża procesor komputera i posiada wygodny, czytelny interfejs użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Bardzo lekki dla systemu , bardzo prosty i wygodny interfejs , obsługa torrentów
w zasadzie brak , może dla zaawansowanych zbyt prosty.
ocena użytkownika
11.05.2015 14:49 • Recenzja do wersji 1.0.8.2564

Ten program to jeden z najlepszych darmowych akceleratorów pobierania. Miniget jest bardzo lekki w żadnym stopniu nie obciąża komputera w trakcie pracy. Jeśli chodzi o ściąganie program robi to co powinien dobrze integrując się z popularnymi przeglądarkami. Miłym dodatkiem jest obsługa plików torrent ,dzięki czemu nie musimy używać osobnej aplikacji. Obsługa programu jest banalna co zasługą jest dobrego prostego interfejsu. Dodatkową zaletą jest polska wersja językowa programu . Aplikacji ciężko coś zarzucić ,może zaawansowani użytkownicy mogą narzekać na małą ilość opcji. Szczerze polecam program