reklama

Minitest Noble Map Pack dla Halo: Reach

Strona główna Aktualności

O autorze

Halo to Bungie, a Bungie to Halo - ten związek wydawał się wielu graczom nierozerwalny. Toteż dla wszystkich fanów rok 2007 był w pewien sposób przełomowy, bo firma uniezależniła się, zaś z uwagi na to, że prawa do tytułu należą do Microsoftu, deweloper zapowiedział zerwanie z serią. Wydane niedawno Reach stanowi ostatnie dzieło ekipy spod znanego szyldu - pożegnanie ze swoimi miłośnikami Bungie zaplanowało na 14 września 2010 roku. Łzy jeszcze nie opadły, a tu niespełna po trzech miesiącach od premiery dostajemy od MS pierwsze DLC - Noble Map Pack. Czy warto zainwestować?

Paczka oferuje garść nowych map pod zabawę wieloosobową, plus zestaw osiągnięć. Anchor 9 to najmniejsza z miejscówek w rozszerzeniu, otoczenie znamy z szóstej misji kampanii „Long Night of Solace”. Osadzona w przestrzeni kosmicznej lokacja dedykowana jest do gier Free For All, Team Player oraz Team Objective. Została świetnie zaprojektowana, mamy kilka poziomów, pełno skrótów pozwalających zaskoczyć przeciwnika. Mecze są szybkie, miłośnicy małych map z Halo 3 powinni poczuć się jak w domu. Ciekawostką jest, że część rozgrywki można przenieść poza stację, w przestrzeń kosmiczną - ze zmienioną grawitacją do woli idzie szaleć plecakami odrzutowymi. „Kampić” się tutaj za bardzo nie da...

[image source="Xbox/Galerie/Halo_Reach_Xbox_360_Galeria_10_-_Noble_Map_Pack_DLC:35608" mode="normal"]

Kolejny ukłon w stronę miłośników całej serii stanowi Tempest. To miejscówka średniej wielkości, przeznaczona pod Free For All, Team Slayer, Team Objective i Big Team, chociaż grając ten ostatni tryb odnosi się często wrażenie, iż jest ona lekko za mała. Mapka została w interesujący sposób zaprojektowana, jednak w rozgrywce jest wolniejsza niż zabawa na Anchor 9 - najwięcej dzieje się w jej środkowej części. Ze względu na sporo przesmyków oraz skrótów, dosyć dobrze sprawdza się we wszelkiego rodzaju grach z określonym celem, natomiast troszkę brakuje jej pazura, jeśli chodzi o typowe, gromkie „mordowanie” się.

1 2 następna
© dobreprogramy

Komentarze

reklama