r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Minitube - filmy z YouTube bez Flasha i przegladarki

Strona główna Aktualności

Ukazała się nowa wersja programu Minitube 1.1. To interesująca i bezpłatna aplikacja dla systemów Linux i Mac OS przeznaczona do oglądania klipów wideo z YouTube bez korzystania z odtwarzacza Adobe Flash Player i przeglądarki internetowej. Wkrótce pojawi się także wersja dla Windows.

Minitube umożliwia oglądanie klipów wideo zamieszczanych na stronach serwisu YouTube, wyszukiwanie materiałów, a także ustawianie kolejki odtwarzania. Jedną z ważniejszych funkcji jest możliwość oglądania filmów wideo bez korzystania z odtwarzacza Adobe Flash Player. Wiąże się to z mniejszym użyciem zasobów procesora i większą oszczędnością baterii w laptopach. Minitube oferuje także nowy, ciekawy sposób oglądania klipów wideo - wystarczy podać słowo kluczowe, a program wyszuka odpowiednie filmy i będzie je odtwarzać w nieskończonym ciągu, jeden po drugim. Użytkownik może oczywiście wybrać rozdzielczość filmu, który chce obejrzeć, a także wyświetlać klipy w trybie pełnoekranowym. Podobnie jak serwis YouTube, także Monitube oferuje przeglądanie materiałów pod względem trafności, najnowszych plików i najpopularniejszych.

W najnowszej wersji Minitube nie znajdziemy wielu zmian. Przede wszystkim poprawiono drobne problemy pojawiające się na skutek zmian wprowadzonych przez firmę Google - YouTube nie współpracował dobrze z zewnętrznymi aplikacjami. Producent informuje również o wyeliminowaniu innych błędów, które pojawiały się w Minitube.

r   e   k   l   a   m   a

MiniTube dostępny jest w polskiej wersji językowej. Wersja dla Mac OS X po instalacji przedstawia się jako wersja demo, nie różni się ona jednak pod względem funkcjonalności od płatnej. Komercyjna wersja oferuje dodatkowo darmowe aktualizacje i wsparcie przez e-mail w ciągu jednego roku.

Minitube 1.1 można pobrać z naszego vortalu w wersjach dla systemów Linux i Mac OS X. Przygotowywana jest również wersja dla systemu Windows.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.