r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Miramar Alpha 2, czyli co nas czeka w Thunderbirdzie 3.3

Strona główna Aktualności

Mozilla udostępniła kolejną rozwojową wersję klienta pocztowego Thunderbird, oznaczoną jako 3.3 Alpha 2.

Thunderbird 3.3 (rozwijany przez Mozillę pod nazwą kodową Miramar) będzie bardzo ważnym wydaniem w historii programu. Aplikacja bazuje na silniku Gecko 2.0 znanym z przeglądarki Firefox 4 i jest wyposażona w szereg nowych funkcji. Wśród wprowadzonych nowości można wymienić odświeżony menedżer dodatków i rozszerzeń oraz zmiany w sposobie prezentowania załączników. Ponadto interfejs aplikacji został dopasowany do powłoki graficznej obecnej w Windows Vista oraz Windows 7. Thunderbird 3.3 zawiera także szereg modyfikacji przyspieszających pracę programu.

Do listy zmian wprowadzonych wraz z wydaniem Alpha 2 należy dołączyć nową stronę Troubleshooting umożliwiającą diagnozowanie i eliminowanie ewentualnych problemów. Ponadto program informuje użytkownika o problemach z instalacją lub prawidłowym działaniem dodatków. Twórcy wyeliminowali także błędy dostrzeżone w poprzedniej wersji programu i przywrócili funkcję odpowiedzialną za wyświetlanie przypomnienia o załącznikach w przypadku użycia słów z nimi związanych.

r   e   k   l   a   m   a

Thunderbird 3.3 Alpha 2 można pobrać z naszego vortalu w wersjach dla systemów Windows, Mac OS X oraz Linux. Należy pamiętać, że jest to wczesne wydanie testowe i nie nadaje się do codziennej pracy.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.