r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Miro Video Converter 3.0

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Konwersja audio i wideo
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Miro Video Converter to darmowa aplikacja, której zadaniem jest konwersja plików wideo na potrzeby urządzeń mobilnych takich jak iPod, iPhone, PSP czy pracujących na platformie Android. Program działa w oparciu o silnik wideo FFMPEG. Pliki mogą być konwertowane do takich formatów jak MP4, WebM (vp8), Ogg i Teheora. Miro Video Converter współpracuje z Miro, dzięki czemu pobrane przez nas pliki wideo mogą być dostosowane do odtwarzania np. w iPodzie. Miro Video Converter posiada prosty interfejs, który umożliwia szybką konwersję plików. Wystarczy upuścić wybrany film wideo do okna programu, a następnie wybrać z paska opcji urządzenie, do którego ma być on przesłany. Aplikacja konwertuje plik, który później możemy zamieścić w wybranym urządzeniu przenośnym. W panelu preferencji można sprawdzić, czy dostępne są aktualizacje Miro Video Converter.

Galeria programu

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   31 #3 24.03.2016 23:16

problematyczny w obsłudze, odradzam.

darek719   38 #2 30.10.2015 19:49

lekki i prosty w obsłudze.

  #1 19.08.2011 13:12

Nie koniecznie dobry :( Obcina samą końcówkę konwertowanych materiałów. Dodatkowo mozna konwertować tylko jeden utwór na raz więc to raczej lipa. dopisuje własne końcówki do konwertowanych plików (trzeba im potem zmieniać nazwy) No i potrzebuje NET 3.5 do swojego działania :( Lipa straszna

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.