Mirror for Samsung TV Demo Mirror for Samsung TV Demo 2.1.7

Strona główna Mac Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz progr​am
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mirror for Samsung TV to prosty program, który pozwala przesyłać obraz z Maca na SmartTV Samsunga. Program działa ze wszystkimi SmartTV wyprodukowanymi po 2012 roku.

Program pozwala przesyłać sam obraz lub obraz z dźwiękiem przez WiFi lub sieć lokalną w domu. Zagnieżdża się na górnej belce systemu i automatycznie znajduje telewizory zdolne odebrać sygnał, jeśli są włączone. Dane można przesyłać w trzech jakościach, przy czym żadna nie jest na tyle wysoka, by można było komfortowo grać.

Producent zapowiada, że zawsze należy spodziewać się nawet trzysekundowego opóźnienia względem tego, co dzieje się na Macu. Jeśli opóźnienia będą zbyt duże, można zmienić stopień kompresji obrazu. Program pozwala też wybrać ekran Maca, jeśli podłączony jest do niego zewnętrzny monitor, podczas wysyłania obrazu na SmartTV.

Jeśli wersja demonstracyjna programu działa prawidłowo, można kupić pełną w Mac App Store. Wersja demonstracyjna pozwala przesyłać obraz tylko przez kilka minut, ale to zupełnie wystarczy, by sprawdzić jakość działania w domowej sieci.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!