Mischief Free Mischief Free 2.1.5

Strona główna Mac Grafika Programy do malowania
Pobierz program

Mischief Free to darmowa i nieco okrojona wersja programu do malowania Mischief, który zasłynął „nieskończonym płótnem”. Obszar do malowania nie ma żadnych ograniczeń, można go dowolnie przesuwać, zmniejszać i powiększać.

Mischief Free to program bardzo prosty, który świetnie współpracuje z tabletem piórkowym. Sprawdzi się w rękach mniej wymagających rysowników i przy szybkich szkicach. Ciekawostką jest możliwość ustawienia przezroczystości całego okna, co może pomóc w przerysowywaniu zdjęć.

Rysunki można zapisać w formacie właściwym dla programu. Co ważne, pliki te wcale nie będą duże, mimo ogromnego obszaru roboczego. Po zakończeniu pracy można je wyeksportować w jednym z popularnych formatów graficznych.

W darmowej wersji programu znajdziemy oczywiście flagową cechę Mischiefa, czyli niczym nie ograniczony obszar, na którym możemy rysować. Do dyspozycji mamy tu prostą paletę barw, 3 pędzle, 3 odpowiadające im gumki, próbnik kolorów oraz narzędzia do przesuwania i powiększania obszaru roboczego.

W trybie pełnoekranowym możemy wywołać menu programu prawym przyciskiem myszy lub przyciskiem na piórku, nawigować można także gestami na ekranie dotykowym lub gładziku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!