r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mischief Free 2.1.5

Strona główna Mac Grafika Programy do malowania

Mischief Free to darmowa i nieco okrojona wersja programu do malowania Mischief, który zasłynął „nieskończonym płótnem”. Obszar do malowania nie ma żadnych ograniczeń, można go dowolnie przesuwać, zmniejszać i powiększać.

Galeria programu

Mischief Free to program bardzo prosty, który świetnie współpracuje z tabletem piórkowym. Sprawdzi się w rękach mniej wymagających rysowników i przy szybkich szkicach. Ciekawostką jest możliwość ustawienia przezroczystości całego okna, co może pomóc w przerysowywaniu zdjęć.

Rysunki można zapisać w formacie właściwym dla programu. Co ważne, pliki te wcale nie będą duże, mimo ogromnego obszaru roboczego. Po zakończeniu pracy można je wyeksportować w jednym z popularnych formatów graficznych.

W darmowej wersji programu znajdziemy oczywiście flagową cechę Mischiefa, czyli niczym nie ograniczony obszar, na którym możemy rysować. Do dyspozycji mamy tu prostą paletę barw, 3 pędzle, 3 odpowiadające im gumki, próbnik kolorów oraz narzędzia do przesuwania i powiększania obszaru roboczego.

W trybie pełnoekranowym możemy wywołać menu programu prawym przyciskiem myszy lub przyciskiem na piórku, nawigować można także gestami na ekranie dotykowym lub gładziku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.