Missiles! 1.22

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Missiles! to prosta, ale bardzo wciągająca gra zręcznościowa. Sterujemy w niej małym samolotem, zbierając złote monety i przez cały czas uciekając przed lecącymi w naszą stronę rakietami wroga.

To gra, która przyda się, gdy czeka nas dłuższa podróż, oczekiwanie w kolejce do lekarza lub wtedy, gdy mamy przerwę na zajęciach w szkole lub na uczelni. Po zainstalowaniu programu, możemy wybrać sposób sterownia naszym samolotem: za pomocą przeciągnięć palcem po ekranie, używając joysticka ekranowego lub obracając urządzenie w lewo lub w prawo. Sens zabawy jest prosty. Sterując samolotem, musimy zbierać widoczne na niebie złote monety oraz dostępne okazjonalnie tarcze, które uchronią nas przed uderzeniem. Na sterowany przez nas samolot przez cały czas polują bowiem wrogie rakiety i trzeba sporo gimnastyki, aby przed nimi uciec. Gdy nam to się uda i sprawimy, że pociski znikną, po chwili nadlecą kolejne. To wszystko sprawia, że Missiles! potrafi mocno wciągnąć i trudno się oderwać od tej gry.

Dzięki złotym monetom, które zdobędziemy w trakcie naszych podniebnych przygód, będziemy mogli kupić kolejne nowe samoloty do sterowania nimi.

W grze zawarto moduł, który pozwala zintegrować Missiles! z usługą Gry Google Play. Korzystając z niego, będziemy mogli zapisywać nasze wyniki osiągane w grze w chmurze Google, synchronizować je między urządzeniami, a także odblokowywać kolejne osiągnięcia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Midrey, GIF Hunter, GetYourGuide, Missiles! i Smashy City – najciekawsze programy tygodnia

17
16.04.2016  •  Anna Rymsza

Jak co sobotę, zapraszam Was do sprawdzenia najciekawszych programów, które znalazły się w naszej bazie w minionym tygodniu. Midrey YouTube Downloader Midrey YouTube Downloader to bardzo wygodny program do pobierania i konwertowania filmów. Zazwyczaj te zadania wymagają dwóch osobnych programów programów, dlatego warto rzucić okiem na program firmy Midrey, który ma wszystko w jednym. Midrey YouTube Downloader może służyć do ściągania muzyki i filmów z serwisu YouTube, Vimeo i kilkuset innych. Wystarczy podać mu odnośnik, wybrać format, rozmiar i miejsce, gdzie film zostanie zapisany.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 22.06.2016 10:35

LOL

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy