Mistrz ortografii 1.1

Strona główna Android Edukacja i nauka Język polski
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mistrz ortografii jest to darmowa aplikacja, która wspomoże w trudnościach z ortografią. Można w niej rozwiązać test sprawdzający umiejętność poprawnego pisania lub przejść do trybu nauki i ćwiczyć słowa podzielone na kategorie.

W aplikacji należy dobierać poprawną pisownię danego wyrazu, zazwyczaj dobierając jedną z dwóch możliwości. Można również skorzystać z trybu uczącego całych zwrotów i wybierać poprawny wyraz z trzech różnych bądź dwóch podobnych.

W aplikacji mamy do dyspozycji ponad 6 tysięcy słów. Sprawdzana będzie pisownia ch-h, rz-ż i ó-u. Nie ma tu wyrazów wulgarnych i zapożyczeń.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Testy, kalkulator i plan lekcji – najlepsze aplikacje dla uczniów

22
04.09.2016  •  Anna Rymsza

Ponieważ zbliża się pierwszy poniedziałek kolejnego roku szkolnego, przygotowałam dla Was kilka przydatnych aplikacji. Tym razem skupiłam się na rzeczach najważniejszych – porządnym planie lekcji oraz nauce polskiego i matematyki. Aplikacje te przydadzą się uczniom w każdym wieku, poza najmłodszymi, którzy jeszcze nie umieją pisać i nie potrzebują tabliczki mnożenia. Kujon i Kujon Junior – proste gry dla uczniów podstawówek Gry z serii „Kujon” to bardzo przyjemne dla oka gry edukacyjne, uczące ortografii, rozpoznawania synonimów i antonimów, podstawowych obliczeń oraz odczytywania…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji