Mistrzowska promocja TP S.A.

Strona główna Aktualności

O autorze

Telekomunikacja Polska z okazji awansu polskich piłkarzy do Mistrzostw Świata uruchomiła promocję na usługi neostrada tp. Abonament za pierwsze 2 lub 6 miesięcy dla osób, które zamówią neostradę w ramach "Mistrzowskiej promocji", wyniesie złotówkę.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które zamówią neostradę tp na czas określony - 12 lub 24 miesiące. W pierwszym przypadku z promocyjnego abonamentu 1 zł miesięcznie (1,22 zł z VAT) będą korzystać przez dwa miesiące (60 dni), a w drugim aż przez pół roku (180 dni). Po zakończeniu okresu promocyjnego abonament będzie naliczany w wysokości 49 zł (59,78 zł z VAT), 59 zł (71,98 zł z VAT) oraz 69 zł (84,18 zł z VAT) odpowiednio dla opcji 128, 256 i 512 przy podpisaniu umowy na 24 miesiące. Dla pozostałych wariantów usługi opłaty abonamentowe naliczane będą zgodnie z cennikiem.

Oczywiście nie ma róży bez kolców. Faktycznie aby skorzystać z pełni promocji - abonament za złotówkę przez 6 miesięcy - należy podpisać dwuletni "cyrograf". Analizując wojnę cenową pomiędzy głównymi dostawcami łącz szerokopasmowych, jaka od dłuższego czasu ma miejsce na naszym rynku, można nadal spodziewać się znacznych spadków cen. Warto więc zastanawiając się czy skorzystać z tej oferty zrobić sobie dokładny rachunek zysków i potencjalnych strat.

Regulamin promocji dostępny jest na stronie www.tp.pl.

© dobreprogramy
s