Mitos.is

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Mitos.is to bardzo ciekawa bezpłatna gra, która na pierwszy rzut oka jest projektem zręcznościowym, ale ostatecznie bliżej produkcji jednak strategiom. Przedstawia ona wieloosobowe walki o dominację, tylko na poziomie komórek. Prowadzimy tutaj swoją, starając się rozrosnąć jak najbardziej, a przy okazji również unikać innych, większych. Prosty pomysł, również pod kątem graficznym, potrafi naprawdę wciągnąć na długo.

Mali mają na starcie oczywiście niezbyt przyjemnie. Zanim będą mogli pożywić się innymi początkującymi w grze, muszą zwiększyć rozmiary, wchłaniając specjalne pałeczki. Dopiero później przyjdzie pora na polowanie oraz naturalnie unikanie dużych łowców. Należy zarazem uważać na wirusy, ponieważ rozdzielają one komórki na mniejsze, więc bardzo łatwo stać się kąskiem dla kogoś i zaczynać rozrost od nowa.

Gabaryty wpływają na szybkość, dlatego czasem warto się strategicznie samemu przepołowić, łapiąc w pułapkę jakiegoś wroga. Poza standardowym trybem każdy na każdego, Mitos.is oferuje również zabawę w przechwytywanie flagi czy także starcia drużynowe. W tym ostatnim przypadku liczy się ścisła współpraca graczy w ramach gildii oraz dowolne przekazywanie sobie części komórek, aby przyśpieszyć wzrost kompanów. Gracze mogą swoje komórki w dużym stopniu personalizować Są skórki.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!