MixMeister Fusion MixMeister Fusion 7.7.0

Strona główna Windows Multimedia Programy dla DJów
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MixMeister Fusion to potężna aplikacja wyznaczająca nowe standardy dla DJ`ów występujących na żywo przed publicznością podczas organizowania różnych bankietów i innych imprez okolicznościowych. Program służy do tworzenia i miksowania muzyki i innych dźwięków na komputerze.

Przy użyciu programu możemy szybko i łatwo zmiksować dowolny dźwięk lub utwór muzyczny. Znajdziemy w nim wszystkie najważniejsze funkcje i narzędzia wspomagające przetwarzanie muzyki na różne możliwe sposoby. MixMeister Fusion umożliwia miksowanie do ośmiu piosenek w tym samym czasie, zachowując przy tym pełną synchronizację bitów i innych elementów niezbędnych do prawidłowego odtwarzania dźwięku.

Program pozwala również na manipulowanie prędkością odtwarzanego utworu. Możemy spowolnić lub przyśpieszyć tempo dźwięku, a także w łatwy sposób miksować go w czasie rzeczywistym (w locie). Aplikacja jest w pełni kompatybilna z najpopularniejszymi kontrolerami MIDI, a utworzony lub zmiksowany utwór możemy zapisać do pliku MP3 lub ewentualnie nagrać na płytę CD.

MixMeister Fusion posiada także opcje do regulowania głośności odtwarzanych dźwięków, wbudowanego equalizera do ulepszania jakości brzmienia oraz rozmaite efekty wizualne, które dostępne są wraz z dołączonymi wtyczkami VST. W jego zasobach nie mogło zabraknąć biblioteki multimediów do zarządzania i tworzenia listy dźwięków, muzyki, a nawet całych albumów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!