MixRadio MixRadio 4.5.2766

Strona główna Android Multimedia Streaming muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

MixRadio to usługa muzyczna stworzona przez Nokię, a następnie sprzedana twórcom komunikatora Line. Pozwala tworzyć mieszanki utworów różnych gatunków i artystów, a także pobierać muzykę do pamięci urządzenia.

Aby skorzystać z możliwości aplikacji należy posiadać konto w usłudze MixRadio. W tym celu możemy utworzyć nowe w oparciu o e-mail, bądź też posłużyć się kontem Facebook, Google + oraz Microsoft. Ekran główny programu składa się z propozycji miksów. Podzielono je na kategorie tematyczne oraz gatunki.

Mamy również możliwość stworzenia własnych mieszanek, łącząc ze sobą różnych wykonawców. Wystarczy wyszukać ich w bazie MixRadio. Aby lepiej dopasować proponowane utwory do naszych preferencji, autorzy udostępnili nam system oceniania. Jeżeli jakaś piosenka nie przypadnie nam do gustu, możemy to zaznaczyć, a także przejść do kolejnej (niemożliwe jest cofanie się do poprzedniej).

Kolejną z zalet aplikacji MixRadio jest możliwość pobrania 4 dowolnych miksów do pamięci urządzenia. Będą dostępne nawet gdy telefon przejdzie w tryb offline. Każda taka mieszanka to około 2 godzin muzyki. Na chwilę obecną aplikacja dostępna jest za darmo i nie posiada żadnych dodatkowych subskrybcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!