MixRadio 4.5.2766

Strona główna Android Multimedia Streaming muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

MixRadio to usługa muzyczna stworzona przez Nokię, a następnie sprzedana twórcom komunikatora Line. Pozwala tworzyć mieszanki utworów różnych gatunków i artystów, a także pobierać muzykę do pamięci urządzenia.

Aby skorzystać z możliwości aplikacji należy posiadać konto w usłudze MixRadio. W tym celu możemy utworzyć nowe w oparciu o e-mail, bądź też posłużyć się kontem Facebook, Google + oraz Microsoft. Ekran główny programu składa się z propozycji miksów. Podzielono je na kategorie tematyczne oraz gatunki.

Mamy również możliwość stworzenia własnych mieszanek, łącząc ze sobą różnych wykonawców. Wystarczy wyszukać ich w bazie MixRadio. Aby lepiej dopasować proponowane utwory do naszych preferencji, autorzy udostępnili nam system oceniania. Jeżeli jakaś piosenka nie przypadnie nam do gustu, możemy to zaznaczyć, a także przejść do kolejnej (niemożliwe jest cofanie się do poprzedniej).

Kolejną z zalet aplikacji MixRadio jest możliwość pobrania 4 dowolnych miksów do pamięci urządzenia. Będą dostępne nawet gdy telefon przejdzie w tryb offline. Każda taka mieszanka to około 2 godzin muzyki. Na chwilę obecną aplikacja dostępna jest za darmo i nie posiada żadnych dodatkowych subskrybcji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

MixRadio nie tylko dla Windows Phone. Aplikacja trafia do Google Play oraz App Store

7
20.05.2015  •  Paweł Piskurewicz

MixRadio to usługa muzyczna stworzona przez Nokię, a następnie na skutek przejęcia działu mobilnego przez Microsoft odsprzedana twórcom komunikatora Line. Dzięki temu zabiegowi usługa MixRadio przestała być dostępna na wyłączność w systemie Windows 8 i telefonach Lumia, a aplikacji mobilnej doczekali się posiadacze urządzeń z iOS i Androidem. MixRadio w przeciwieństwie do innych, podobnych serwisów nie oferuje nam bezpośredniego dostępu do poszczególnych piosenek i albumów, a do mieszanek utworów wybranych gatunków i artystów. Mieszanki te możemy personalizować określając, które z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi