MixRadio MixRadio 4.5.3.470

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

MixRadio to usługa do strumieniowego słuchania muzyki. Pozwala tworzyć mieszanki w oparciu o nasze ulubione gatunki, wokalistów oraz oceny poszczególnych utworów. Oferuje też spory zakres gotowych zestawień.

Aby skorzystać z możliwości aplikacji należy posiadać konto w usłudze MixRadio. Niestety obecnie obsługiwane jest tylko stare konto Nokia, brak znanej z innych platform możliwości logowania za pomocą Facebooka, Google + czy też konta Microsoftu. Ekran główny programu składa się z propozycji miksów. Podzielono je na kategorie tematyczne oraz gatunki. Mamy też możliwość słuchania muzyki zgromadzonej w pamięci naszego urządzenia. W tym przypadku MixRadio działa jak klasyczny odtwarzacz.

Mamy również możliwość stworzenia własnych mieszanek, łącząc ze sobą różnych wykonawców. Wystarczy wyszukać ich w bazie MixRadio. Aby lepiej dopasować proponowane utwory do naszych preferencji, autorzy udostępnili nam system oceniania. Jeżeli jakaś piosenka nie przypadnie nam do gustu, możemy to zaznaczyć, a także przejść do kolejnej (niemożliwe jest cofanie się do poprzedniej).

Kolejną z zalet aplikacji MixRadio jest możliwość pobrania 4 dowolnych miksów do pamięci urządzenia. Będą dostępne nawet gdy telefon przejdzie w tryb offline. Każda taka mieszanka to około 2 godzin muzyki. Na chwilę obecną aplikacja dostępna jest za darmo jednak tylko dla posiadaczy telefonów z serii Lumia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!