Mlvch 1.5

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Mlvch pozwala na edycję zdjęć poprzez nałożenie na nie efektów upodabniających obrazek do twórczości znanych malarzy. Nie chodzi jednak o zwykły filtr, a o zaawansowany algorytm, który z powodzeniem naśladuje pędzel Malewicza, Kandińskiego, Pollocka i wielu innych.

W głównym panelu możliwy jest pogląd już edytowanych obrazków – użytkownicy mają z poziomu aplikacji możliwość bezpośredniego dzielenia się efektami na Instagramie. Własne zdjęcia można dodawać za pomocą przycisku z krzyżykiem – wówczas użytkownik ma możliwość wyboru pomiędzy darmowym a płatnym wariantem Mlvcha.

Niestety twórcy nie postarali się o możliwość robienia zdjęć za pomocą aplikacji – upodobnić do wielkich dzieł można tylko zdjęcia już przechowywane w pamięci urządzenia. Warunek stanowi także rozdzielczość – aplikacja zmodyfikuje obrazki tylko o wymiarach co najmniej 1024 × 1024 pikseli.

Ponadto zaawansowane algorytmy wymagają zaangażowania kosztownej infrastruktury, przez co autorzy aplikacji ograniczają liczbę darmowych zdjęć. Również czas edycji może trwać nawet kilka minut. Zdjęcia użytkowników, którzy w ramach mikropłatności mogą wykupić całe pakiety zdjęć, są edytowane priorytetowo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!