Mlvch 1.5

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Mlvch pozwala na edycję zdjęć poprzez nałożenie na nie efektów upodabniających obrazek do twórczości znanych malarzy. Nie chodzi jednak o zwykły filtr, a o zaawansowany algorytm, który z powodzeniem naśladuje pędzel Malewicza, Kandińskiego, Pollocka i wielu innych.

W głównym panelu możliwy jest pogląd już edytowanych obrazków – użytkownicy mają z poziomu aplikacji możliwość bezpośredniego dzielenia się efektami na Instagramie. Własne zdjęcia można dodawać za pomocą przycisku z krzyżykiem – wówczas użytkownik ma możliwość wyboru pomiędzy darmowym a płatnym wariantem Mlvcha.

Niestety twórcy nie postarali się o możliwość robienia zdjęć za pomocą aplikacji – upodobnić do wielkich dzieł można tylko zdjęcia już przechowywane w pamięci urządzenia. Warunek stanowi także rozdzielczość – aplikacja zmodyfikuje obrazki tylko o wymiarach co najmniej 1024 × 1024 pikseli.

Ponadto zaawansowane algorytmy wymagają zaangażowania kosztownej infrastruktury, przez co autorzy aplikacji ograniczają liczbę darmowych zdjęć. Również czas edycji może trwać nawet kilka minut. Zdjęcia użytkowników, którzy w ramach mikropłatności mogą wykupić całe pakiety zdjęć, są edytowane priorytetowo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nie tylko Prisma. Aplikacje, które zamienią fotkę w sztukę i działają też na Androidzie

12
11.07.2016  •  Adam Golański

Prisma dostępna jest obecnie tylko na urządzenia z systemem iOS 8+. W bliżej nieokreślonej przyszłości pojawić ma się wersja na Androida. Jeśli nie macie iPhone’a, a macie zapędy do transformowania swoich fotografii, możemy polecić Wam kilka podobnych do Prismy narzędzi, które również przynoszą ciekawe wizualnie efekty. Pikazo Dla Pikazo wszystko jest sztuką – mówią autorzy. Ta mobilna aplikacja może nie zdobyła takiego rozgłosu jak Prisma, ale podobnie jak ona wykorzystuje sieci neuronowe do symulowania sposobów, w jakie mózg może widzieć i przetwarzać obrazy. Efekty są albo bardzo ciekawe,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję