reklama

MoH: Airborne za 10 złotych i inne gry w tygodniowej wyprzedaży Steama

Strona główna Aktualności

O autorze

Tygodniowe promocje Steama stają się powoli naszą stałą ramówką. Byłoby jednak grzechem nie przypomnieć graczom, jakie rarytasy mogą dostać tym razem, tym bardziej, że na platformie możemy znaleźć kilka wysoko cenionych tytułów.

W promocji znajdziemy między innymi Medal of Honor w 75-procentowej promocji oraz wcześniejszą osłonę, Airborne, za 2,49 euro. Fani FPS-ów powinni być zadowoleni, tym bardziej, że w wyprzedaży znajduje się także Battlefield: Bad Company 2 (4,99 euro) oraz dodatek Vietnam (3,24 euro).

Nie zabrakło także tytułów dla osób, które cenią sobie prędkość i wiatr we włosach. Steam oferuje graczom Need for Speed Undercover za niecałe dwa i pół euro oraz Shift 2 Unleashed w cenie obniżonej o 75 procent. Dla odmiany proponuję także Truck Racer, w której możemy pościgać się ciężarówkami.

Ze strategii dostępny jest pakiet The Ironclads Collection, za 9,98 euro, w którym możemy wziąć udział w morskich bitwach sterując swoją flotyllą. Ponadto w promocji znalazł się także Supreme Commander wraz z samodzielnym rozszerzeniem Forged Alliance. Pakiet ten możemy dostać za 3,74 euro.

Z innych ciekawych gier, Steam proponuje nam także Alice: Madness Returns za 4,99 euro (cena obniżona z prawie 20 euro), symulator A-Train 8 za 4,74 euro oraz Wake (0,99 euro), będące grą indie, w której gracz stara się wydostać z tonącego statku. Zdecydowanie każdy znajdzie w tej ofercie coś dla siebie.

Pełną listę tytułów znajdziecie na stronie promocyjnej Steama.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić