Mobile Legends: Bang Bang Mobile Legends: Bang Bang wersja 1.5.46.597.1

Strona główna iOS Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mobile Legends: Bang Bang to MOBA, czyli produkcja, która łączy rozwiązania charakterystyczne dla strategii czasu rzeczywistego i gier akcji.

Rozgrywka w Mobile Legends Bang Bang nastawiona jest na rywalizację dziesięciu graczy podzielonych na dwa zespoły. Jedna bitwa w trybie 5 na 5 trwa około 10 minut, dzięki czemu możemy uruchomić tytuł nawet w krótkiej przerwie między zajęciami, podczas jazdy autobusem czy w kolejce u lekarza. Do działania gry konieczne jest jednak stałe połączenie z internetem.

Mobile Legends Bang Bang oferuje rozmaitych bohaterów, którzy pełnią różne funkcje na polu bitwy. Niektórzy z nich biorą udział w bezpośrednich starciach z wrogiem, inni atakują przeciwników z zaskoczenia, a kolejni używają czarów, by rozprawić się z nieprzyjaciółmi na dystans. W naszej armii nie może zabraknąć jednostek wsparcia zajmujących się głównie leczeniem postaci, które poniosły obrażenia w trakcie walki.

Mobile Legends Bang Bang kładzie nacisk na współpracę, ale jeśli z pewnych względów utracimy dostęp do sieci, naszym bohaterem przez pewien czas pokieruje sztuczna inteligencja, byśmy mogli przez tę chwilę spróbować dołączyć do sesji, z której zostaliśmy wylogowani.

Gra Mobile Legends Bang Bang jest dostępna do pobrania za darmo, ale zawiera mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze możemy kupić dodatkowe przedmioty do wykorzystania w trakcie zabawy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!