Mobile Media Converter Mobile Media Converter 1.8.3

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mobile Media Converter to bezpłatne i nieskomplikowane narzędzie służące do konwersji materiałów audio/wideo w popularnych formatach do plików kompatybilnych z urządzeniami mobilnymi. Wyposażone ono zostało także w funkcje pobierania klipów z serwisu YouTube i zgrywania zawartości nośników DVD z filmami.

Narzędzie oferuje zestaw funkcjonalności, pozwalający kompleksowo obsługiwać multimedia, które chcielibyśmy odtwarzać na naszym smartfonie lub tablecie. Zawiera opcje standardowej konwersji plików wczytanych z lokalnego dysku, dając również możliwość rippowania filmów z nośników DVD lub zgrywania materiałów wideo z serwisów YouTube, blip.tv, Soundcloud itp. Mobile Media Converter dobrze radzi sobie z obsługą zarówno wideo, jak również plików audio.

Cechą charakterystyczną dla Mobile Media Converter jest bardzo prosta obsługa. Aplikacja działa w oparciu o predefiniowane profile z konfiguracjami konwersji dla powszechnie używanych formatów multimediów - MP3, AVI, MPEG-1/2, MP4 itp. oraz urządzeń iPhone i iPod. Do dyspozycji użytkownika oddano ustawienia, z pomocą których dostosujemy jakość wyjściowego materiału, ilość kanałów dźwiękowych, rozmiar oraz wykorzystywane do konwersji kodeki. Narzędzie dostępne jest dla systemów operacyjnych Windows i Mac OS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!