r   e   k   l   a   m   a
reklama

Mobilne Gadu-Gadu 3.3.3 z obsługą ekranów dotykowych

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Użytkowników Mobilnego Gadu-Gadu, klienta popularnego polskiego komunikatora na telefony komórkowe i urządzenia przenośne powinna ucieszyć informacja o wydaniu nowej wersji oznaczonej numerem 3.3.3.

Najważniejszą zmianą jest możliwość przesuwania ekranu za pomocą dotyku, oczywiście tam, gdzie urządzenia wyposażone są w ekran dotykowy. Dotychczas, aby na przykład przewinąć listę kontaktów w komunikatorze, należało uchwycić tzw. suwak w aplikacji. Teraz użytkownik może nawigować po Mobilnym Gadu-Gadu poprzez dotyk. Oprócz tego wydana dzisiaj wersja wprowadza wiele zmian usprawniających działanie aplikacji na telefonach firm Motorola i Samsung oraz na urządzeniach z systemem Symbian.

Najnowszą wersję komunikatora Mobilne Gadu-Gadu można pobrać z jego strony domowej. W ramach specjalnej promocji pierwszy tydzień korzystania z programu jest bezpłatny (oczywiście nie licząc opłat za transmisję danych), później należy przedłużyć ważność subskrypcji poprzez wysłanie wiadomości SMS Premium.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial