r   e   k   l   a   m   a
reklama

Mobilne sklepy szaleją z wyprzedażami – poszalej dziś z nimi

Strona główna Aktualności

O autorze

Pasjonat systemów mobilnych oraz aplikacji. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Od tamtej pory sieć jest nieodłączną częścią jego życia. Z zamiłowania podróżnik. Wolne chwile stara się spędzać na łonie natury lub też pracuje z ludźmi. W redakcji odpowiada za dział aplikacji mobilnych.

Czarny Piątek to święto wszystkich miłośników promocji i wyprzedaży. Dotyczą one także aplikacji mobilnych. Od kilku dni w większości sklepów mobilnych przybywa przecen na gry i aplikacje. W poniższym spisie zebraliśmy te, którym naszym zdaniem warto poświęcić chwilę uwagi i rozważyć pobranie czy też zakup.

Poniższe promocje mają różny okres ważność. Część z nich kończy się dziś, inne dopiero po weekendzie. Nie wszystkie są też bezpośrednio powiązane z Czarnym Piątkiem. Jeżeli znajdzie inne obniżki warte uwagi dajcie znać w komentarzach.

Android

iOS

Windows Phone

  • Artifex Mundi przeceniło swoje gry także na Windows Phone: wybrane tytuły zostały przecenione do 3,49 zł. Promocja dotyczy zarówno zakupu pełnej gry, jak i odblokowania zawartości w darmowym demie.
  • Wszystkie gry z serii Angry Birds są dostępne za darmo. Jeżeli brakowało Wam w kolekcji niektórych tytułów, teraz jest dobra okazja by nadrobić braki.
  • Z przecenionych gier i aplikacji warto zwrócić uwagę na: Doodle Jump (darmowa), Sparkle 2 Evo (darmowa), Never Future (darmowa), Shark Dash (3,49 zł), Machinarium (3,49 zł), Chaos Control Premium (6,49 zł), Podcast+ Pro (darmowa).

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic