r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mobilny Gmail z dodatkowymi funkcjami dla kont Yahoo i Outlook

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Oficjalna aplikacja Gmail na Androida cieszy się dużym uznaniem zapewnie nie tylko z powodu preinstalowania jej na ogromnej większości smartfonów. Od pewnego czasu możliwe jest za jej pomocą obsługiwanie także innych usług pocztowych niż Gmail. Ten aspekt funkcjonalności został właśnie poszerzony o nowe możliwości.

Gmail właśnie zyskał funkcję, którą Google nazwało „Gmailify”. Dzięki niej dołączone do aplikacji Gmaila konta z bądź co bądź konkurencyjnych usług, takich jak Yahoo czy Hotmail, zostają objęte ochroną antyspamową od Google, którą dotychczas na wyłączność posiadał Gmail. Dołączyć konta można w ustawieniach aplikacji, w menu Dodaj konto. Widoczne tam usługi zostaną objęte funkcjami Gmaila automatycznie.

r   e   k   l   a   m   a

Najważniejsze jednak, że oprócz Yahoo „zgmailifikowane” może zostać także konto z usługi Microsoftu, Outlooka. Jego wykorzystanie jest poza USA znacznie powszechniejsze, niż w przypadku Yahoo, a to przede wszystkim za sprawą integracji konta z Windowsem na PC. Ci sami użytkownicy posiadający smartfony z Androidem mogą zatem wkrótce migrować z oficjalnej aplikacji Microsoftu na rzecz Gmaila z zamiarem zintegrowania swoich usług.

Istotnym aspektem nowości w aplikacji Gmaila, choć może być on powodem do bicia na alarm przez osoby zabiegające o prywatność swoich danych i korespondencji, jest integracja z Google Now. Od teraz sugerowane karty będą nie tylko generowane na podstawie korespondencji z Gmaila, brane pod uwagę będą także wiadomości z Outlooka czy Yahoo. Gmaila na Androida można znaleźć w naszej bazie oprogramowania.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.