r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mobilny Google Docs teraz także po polsku

Strona główna Aktualności

Internetowy pakiet biurowy Google w wersji mobilnej wzbogacił się o kilkadziesiąt nowych wersji językowych. Wśród udostępnionych lokalizacji znalazł się język polski.

Google Docs w wersji dla telefonów komórkowych zadebiutował w listopadzie minionego roku. Przypomnijmy, że usługa umożliwia przeglądanie i edycję dokumentów z poziomu przeglądarki internetowej smartfona. Poza podstawowymi funkcjami mobilny Google Docs udostępnia także system pracy w grupie z podglądem zmian w czasie rzeczywistym i obsługuje mechanizm zamiany mowy na tekst. Od dnia dzisiejszego pakiet jest dostępny w 44 wersjach językowych. Użytkownik ma do dyspozycji zlokalizowany interfejs i może korzystać ze słownika i usług typu Voice w ojczystym języku. Lokalizacji doczekał się także arkusz kalkulacyjny. Google Docs powinien automatycznie wykryć domyślny język użytkownika - istnieje także możliwość zmiany lokalizacji w ustawieniach usługi.

Mobilny Google Docs jest dostępny na wiele platform, jednak w większości są one ograniczone do poglądu dokumentów. Możliwość edycji jest dostępna jedynie dla systemu Android w wersji 2.2 lub nowszej oraz na urządzeniach iPhone i iPad z systemem iOS 3.0 lub nowszym.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.