r   e   k   l   a   m   a
reklama

Mobilny Internet od Play dla studentów

Strona główna Aktualności

O autorze

Niedawno informowaliśmy o nowej ofercie UPC Polska, szerokopasmowego dostępu do Internetu dla studentów. Tymczasem Play - najmłodszy polski operator telekomunikacyjny - zaprezentował bliźniaczą propozycję z myślą o osobach zainteresowanych dostępem mobilnym.

W ramach usługi o nazwie Play online, do dyspozycji użytkowników dostępne są dwa plany taryfowe. Pierwszy z nich charakteryzuje się limitem transferu w wysokości 5 GB, a miesięczny abonament wynosi 45 zł, przy umowie na 12 miesięcy. Cena drugiego wynosi 80 zł i pozwala na wykorzystanie dwukrotnie większej ilości danych. W obu przypadkach szybkość pobierania może wynieść do 1 Mb/s, zaś wysyłania - do 384 kb/s. W zależności od wybranej oferty, studenci zapłacą za modem USB Huawei E169 49 zł lub - symboliczną złotówkę.

W przypadku ukazania przy podpisywaniu umowy ważnej legitymacji studenckiej, możliwe jest skorzystanie ze zniżek. Co ważne, dopuszczalna jest wcześniejsza rezygnacja i zwrócenie poniesionych kosztów. Możliwe jest też wcześniejsze przetestowanie usługi, w celu upewnienia się co do jej działania na danym terenie.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane