r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mobilny Windows otrzymał aktualizację Skype’a, która... poobracała obraz z kamer

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Koniec rozwoju mobilnego Windowsa wciąż nie został oficjalnie ogłoszony, chociaż można odnieść wrażenie, że stanie się to już niebawem. Mimo tego, wciąż pojawią się aktualizacje dla wybranych aplikacji – ostatnio wydana została nowa wersja aplikacji do wiadomości, a teraz paczkę usprawnień i nowości otrzymał Skype.

Nowa wersja Skype’a dla mobilnego Windowsa oznaczona jest jako 12.13.257. Nie jest to wydanie skierowane dla Insiderów, lecz stabilna wersja programu. Niestety, nie jest pozbawiona błędów i to poważnych.

Na Reddicie pojawił się interesujący wątek. Osoby w nim dyskutujące skarżą się na nową aktualizację Skype’a. Po jej instalacji, obraz z kamery obracany jest o 180 stopni. Co ciekawe, nie jest to pierwszy przypadek obracania rejestrowanego obrazu do góry nogami. Wcześniej z podobnym problemem męczyli się użytkownicy Skype'a na wielu dystrybucjach Linuksa.

r   e   k   l   a   m   a

Pewna grupa użytkowników ma problem z kamerą umieszczoną z tyłu. Inni skarżą się na przednią kamerkę, pisząc, że tylna nie obraca obrazu. Jak zwykle nie brakuje też opinii, według których mobilny Windows stał się dla Microsoftu platformą drugiej kategorii, a dowodem ma być jakość wydawanego oprogramowania.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.