r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mobilny Windows stracił kolejną aplikację: Shazam

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Choć Windows 10 Mobile się rozwija, kolejny producent porzucił swoją aplikację dla tego systemu. Tym razem pożegnać musimy Shazam – świetną usługę do rozpoznawania muzyki.

Skazam jest nieocenioną pomocą podczas słuchania radia albo w klubie. Aplikacja bardzo dobrze radzi sobie ze znajdowaniem informacji o odtwarzanym właśnie utworze, ale z czasem dorobiła się też integracji ze Spotify, Deezerem i Google Play, nauczyła się pokazywać „top listy” i spersonalizowany miks dla użytkownika, pozwalający poznać nową muzykę i pozwala śledzić ulubionych artystów.

W tym momencie niestety możemy polecić jedynie Shazam dla Androida, iOS i macOS. Shazam dla Windowsa nie będzie już rozwijany. Jeśli ktoś pobrał go wcześniej ze sklepu, może nadal korzystać z aplikacji, ale nie dostanie żadnej aktualizacji. Niebawem aplikacja zniknie ze sklepu, ale póki co jeszcze można ją pobrać. Jeśli więc ktoś ma ochotę zachomikować sobie aplikację, teraz jest dobry moment.

r   e   k   l   a   m   a

Przy okazji warto wspomnieć, że w Slow Ring jest już kompilacja podglądowa 15051 Windowsa dla desktopów i urządzeń mobilnych, a do Fast Ring trafiła kompilacja 15055. Większych poprawek nie ma. Creators Update dostaje ostatnie poprawki przed kwietniową premierą.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.