Mobirise 4.7.1

Strona główna Mac Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mobirise to banalnie prosty w obsłudze program do tworzenia prostych, ale nowoczesnych stron internetowych, które będą świetnie wyglądać na ekranach różnego rozmiaru. Całą stronę można przygotować bez znajomości HTML-a czy CSS.

Program umożliwia stworzenie nieskomplikowanej strony metodą WYSIWYG, czyli What you see is what you get. Od razu można przetestować działanie widżetów, menu i interaktywnych elementów strony w widoku ekranu komputerowego, tabletu i smartfonu. Można też otworzyć stronę w przeglądarce i szybko opublikować na serwerze FTP lub Google Drive.

W bibliotece znajdziemy sporo dodatków, jak przyciski Facebooka, Google Analytics czy obsługa PayPala. Po założeniu konta można także uzyskać dostęp także do ikon czy skórek, przy czym nie wszystkie dodatki są dostępne za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Mobirise, Mylio, MacClean, Slimjet i The Simpsons – najciekawsze programy tygodnia

16
30.07.2016  •  Anna Rymsza

Mam nadzieję, że lubicie programy, których nazwa zaczyna się na literę „M”. Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Mobirise Mobirise to banalnie prosty w obsłudze program do tworzenia prostych, ale nowoczesnych stron internetowych, które będą świetnie wyglądać na ekranach różnego rozmiaru. Całą stronę można przygotować bez znajomości HTML-a czy CSS. Od razu można przetestować działanie widżetów, menu i interaktywnych elementów strony w widoku…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy