MoboPlay MoboPlay 1.3.0.130

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Pakiety oprogramowania
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MoboPlay to darmowy program dla posiadaczy urządzeń przenośnych z systemem Android lub iOS, który pozwala na zarządzanie danymi znajdującymi się w pamięci telefonu bezpośrednio na komputerze.

Użytkownicy korzystający z MoboPlay na swoim pececie mogą bardzo łatwo i szybko uporządkować dostępne aplikacje (zarówno zainstalowanych, jak i systemowych), gry, muzykę oraz filmiki z YouTube'a, a także otrzymać powiadomienia o dostępności aktualizacji przy wykorzystaniu Download Managera. Możliwe jest również edytowanie kontaktów oraz przeglądanie i usuwanie wiadomości.

To doskonała alternatywa dla żmudnego i powolnego wpisywania bądź usuwania rozmaitych treści z poziomu urządzenia przenośnego. Za pomocą MoboPlay bezproblemowo dodamy nowe utwory muzyczne do pamięci naszego smartfona czy tabletu, a nawet zainstalujemy nowe gry na dowolnym urządzeniu mobilnym.

MoboPlay zawiera opcję tworzenia kopii zapasowej danych. Nie wymaga specjalistycznej wiedzy, bowiem cała operacja zostaje wykonana poprzez jedno kliknięcie. Umożliwia także przywracanie systemu i usuwanie zbędnych plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!