r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MoboRobo 5.1.9.589

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Pakiety oprogramowania
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Moborobo to bezpłatne narzędzie, z poziomu którego możemy łatwo i wygodnie zarządzać zawartością urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą Androida oraz iOSa. Z powodzeniem posłużyć ono może posiadaczom smartfonów i tabletów do zarządzania różnymi danymi przechowywanymi w obrębie urządzenia, zainstalowanymi na nim aplikacjami, multimediami, jak również motywami graficznymi.

Galeria programu

Program podzielony został na moduły przeznaczone do wykonywania ściśle określonych zadań. Na głównym ekranie aplikacji znajdziemy podstawowe informacje o podłączonym do komputera urządzeniu (model, wersji firmware, ilości dostępnej pamięci czy liczbie kontaktów, wiadomości, zainstalowanych programów i gier). Kolejne narzędzia dostępne z poziomu zakładek umożliwiają użytkownikowi zarządzanie danymi kontaktowymi, wiadomościami SMS czy połączeniami, a także instalowanie na smartfonie/tablecie nowych aplikacji i gier, obsługę multimediów (zdjęć, muzyki i klipów wideo) oraz pobieranie na urządzenie nowych motywów graficznych.

Moborobo jako jedno z nielicznych narzędzi tego typu wspiera urządzenia zarówno z Androidem, jak również iOSem. W przypadku tego pierwszego program obsługuje niemal wszystkie dostępne na rynku urządzenia takich producentów jak m.in. Samsung, Sony, LG, HTC itp. Komunikacja pomiędzy komputerem a smartfonem czy tabletem odbywać się może z wykorzystaniem kabla USB lub w przypadku Androida także bezprzewodowego połączenia WiFi (wymagana instalacja na urządzeniu mobilnym odpowiedniej aplikacji MoboDaemon).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

wygodny w używaniu, intuicyjny, możliwość wysyłania SMS-ów pojedynczo i do grupy osób, umożliwia zarządzanie kontaktami SMS-ami, plikami
zawiesza się (Beta), w wersji 3.xx zniknęły powiadomienia o przychodzących połączeniach i możliwość dzwonienia przez aplikację
ocena użytkownika

Bardzo dobry program. Umożliwia wysyłanie SMS-sów. Jednak ostatnia aktualizacja pozbawiła go jednej z funkcjonalności. Przestał wyświetlać powiadomienia o przychodzącym połączeniu na komputerze. Zniknęła również możliwość dzwonienia przez niego. Więc z bardzo wygodnego programu będącego centrum obsługi telefonu bez jego dotykania zrobiono jedynie program do wysyłania SMS-sów. Na dodatek program nie oferuje operacji grupowych na SMS-ach co utrudnia zarządzanie nimi a dodatkowo irytuje ciągłe przeskakiwanie do początku listy SMS-sów w kontakcie. Nie kasuje również połączeń z listy. Dość dziwnie potrafi również pokazywać niektóre kontakty. Pomimo wszystko wart jest uwagi i nie ukrywam że liczę na przywrócenie jego funkcjonalności które zniknęły wraz z ostatnią aktualizacją.

23.12.2014 17:15 | Recenzja do wersji 3.0.0.272

Komentarze

0 nowych
  #6 02.06.2016 18:41

lepiej tego nie instalować chyba ze ktoś ubi kłopoty..

Dementor   36 #5 24.03.2016 23:22

lepszy od iTools For Windows, mniej problematyczny i funkcjonalny zarazem.

darek719   41 #4 29.10.2015 23:05

intuicyjny i wygodny :p

sacc   11 #3 09.10.2015 15:39

Niby wygodny ale... jest zbyt ekspansywny i NACHALNY! zaś jedynym sposobem bez grzebania w bebechach systemu by nie uruchamiał sie każdorazowo przy starcie Windows jest dezinstalacja tego badziewia.
Z jego nachalności wysnuwam wniosek, że obsługa telefonu nie jest jego ani jedynym ani głównym zadaniem postawionym przez programistów.

  #2 04.03.2015 17:50

Przydatny program. Szybko można 'posprzątać' telefon i tablet z niechcianych aplikacji, importować i eksportować pliki czy porządkować kontakty. Dużo wygodniejsze rozwiązanie od klikania po ekranie telefonu. Połączenie z komputerem bardzo proste, przez usb lub wifi. Wystarczy zeskanować kod qr. Polecam

sokoleokopr   9 #1 15.02.2015 15:05

Zachowuje się trochę jak adware i wrzuca różne różności ale po za tym można używać.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.