MoboRobo MoboRobo 5.1.9.589

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Pakiety oprogramowania
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Moborobo to bezpłatne narzędzie, z poziomu którego możemy łatwo i wygodnie zarządzać zawartością urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą Androida oraz iOSa. Z powodzeniem posłużyć ono może posiadaczom smartfonów i tabletów do zarządzania różnymi danymi przechowywanymi w obrębie urządzenia, zainstalowanymi na nim aplikacjami, multimediami, jak również motywami graficznymi.

Program podzielony został na moduły przeznaczone do wykonywania ściśle określonych zadań. Na głównym ekranie aplikacji znajdziemy podstawowe informacje o podłączonym do komputera urządzeniu (model, wersji firmware, ilości dostępnej pamięci czy liczbie kontaktów, wiadomości, zainstalowanych programów i gier). Kolejne narzędzia dostępne z poziomu zakładek umożliwiają użytkownikowi zarządzanie danymi kontaktowymi, wiadomościami SMS czy połączeniami, a także instalowanie na smartfonie/tablecie nowych aplikacji i gier, obsługę multimediów (zdjęć, muzyki i klipów wideo) oraz pobieranie na urządzenie nowych motywów graficznych.

Moborobo jako jedno z nielicznych narzędzi tego typu wspiera urządzenia zarówno z Androidem, jak również iOSem. W przypadku tego pierwszego program obsługuje niemal wszystkie dostępne na rynku urządzenia takich producentów jak m.in. Samsung, Sony, LG, HTC itp. Komunikacja pomiędzy komputerem a smartfonem czy tabletem odbywać się może z wykorzystaniem kabla USB lub w przypadku Androida także bezprzewodowego połączenia WiFi (wymagana instalacja na urządzeniu mobilnym odpowiedniej aplikacji MoboDaemon).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

wygodny w używaniu, intuicyjny, możliwość wysyłania SMS-ów pojedynczo i do grupy osób, umożliwia zarządzanie kontaktami SMS-ami, plikami
zawiesza się (Beta), w wersji 3.xx zniknęły powiadomienia o przychodzących połączeniach i możliwość dzwonienia przez aplikację
ocena użytkownika
23.12.2014 17:15 • Recenzja do wersji 3.0.0.272

Bardzo dobry program. Umożliwia wysyłanie SMS-sów. Jednak ostatnia aktualizacja pozbawiła go jednej z funkcjonalności. Przestał wyświetlać powiadomienia o przychodzącym połączeniu na komputerze. Zniknęła również możliwość dzwonienia przez niego. Więc z bardzo wygodnego programu będącego centrum obsługi telefonu bez jego dotykania zrobiono jedynie program do wysyłania SMS-sów. Na dodatek program nie oferuje operacji grupowych na SMS-ach co utrudnia zarządzanie nimi a dodatkowo irytuje ciągłe przeskakiwanie do początku listy SMS-sów w kontakcie. Nie kasuje również połączeń z listy. Dość dziwnie potrafi również pokazywać niektóre kontakty. Pomimo wszystko wart jest uwagi i nie ukrywam że liczę na przywrócenie jego funkcjonalności które zniknęły wraz z ostatnią aktualizacją.