reklama

MoboRobo 5.1.9.589

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Pakiety oprogramowania
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Moborobo to bezpłatne narzędzie, z poziomu którego możemy łatwo i wygodnie zarządzać zawartością urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą Androida oraz iOSa. Z powodzeniem posłużyć ono może posiadaczom smartfonów i tabletów do zarządzania różnymi danymi przechowywanymi w obrębie urządzenia, zainstalowanymi na nim aplikacjami, multimediami, jak również motywami graficznymi.

Program podzielony został na moduły przeznaczone do wykonywania ściśle określonych zadań. Na głównym ekranie aplikacji znajdziemy podstawowe informacje o podłączonym do komputera urządzeniu (model, wersji firmware, ilości dostępnej pamięci czy liczbie kontaktów, wiadomości, zainstalowanych programów i gier). Kolejne narzędzia dostępne z poziomu zakładek umożliwiają użytkownikowi zarządzanie danymi kontaktowymi, wiadomościami SMS czy połączeniami, a także instalowanie na smartfonie/tablecie nowych aplikacji i gier, obsługę multimediów (zdjęć, muzyki i klipów wideo) oraz pobieranie na urządzenie nowych motywów graficznych.

Moborobo jako jedno z nielicznych narzędzi tego typu wspiera urządzenia zarówno z Androidem, jak również iOSem. W przypadku tego pierwszego program obsługuje niemal wszystkie dostępne na rynku urządzenia takich producentów jak m.in. Samsung, Sony, LG, HTC itp. Komunikacja pomiędzy komputerem a smartfonem czy tabletem odbywać się może z wykorzystaniem kabla USB lub w przypadku Androida także bezprzewodowego połączenia WiFi (wymagana instalacja na urządzeniu mobilnym odpowiedniej aplikacji MoboDaemon).

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

wygodny w używaniu, intuicyjny, możliwość wysyłania SMS-ów pojedynczo i do grupy osób, umożliwia zarządzanie kontaktami SMS-ami, plikami
zawiesza się (Beta), w wersji 3.xx zniknęły powiadomienia o przychodzących połączeniach i możliwość dzwonienia przez aplikację
ocena użytkownika

Bardzo dobry program. Umożliwia wysyłanie SMS-sów. Jednak ostatnia aktualizacja pozbawiła go jednej z funkcjonalności. Przestał wyświetlać powiadomienia o przychodzącym połączeniu na komputerze. Zniknęła również możliwość dzwonienia przez niego. Więc z bardzo wygodnego programu będącego centrum obsługi telefonu bez jego dotykania zrobiono jedynie program do wysyłania SMS-sów. Na dodatek program nie oferuje operacji grupowych na SMS-ach co utrudnia zarządzanie nimi a dodatkowo irytuje ciągłe przeskakiwanie do początku listy SMS-sów w kontakcie. Nie kasuje również połączeń z listy. Dość dziwnie potrafi również pokazywać niektóre kontakty. Pomimo wszystko wart jest uwagi i nie ukrywam że liczę na przywrócenie jego funkcjonalności które zniknęły wraz z ostatnią aktualizacją.

23.12.2014 17:15 | Recenzja do wersji 3.0.0.272

Komentarze

0 nowych
  #6 02.06.2016 18:41

lepiej tego nie instalować chyba ze ktoś ubi kłopoty..

Dementor   38 #5 24.03.2016 23:22

lepszy od iTools For Windows, mniej problematyczny i funkcjonalny zarazem.

darek719   41 #4 29.10.2015 23:05

intuicyjny i wygodny :p

sacc   11 #3 09.10.2015 15:39

Niby wygodny ale... jest zbyt ekspansywny i NACHALNY! zaś jedynym sposobem bez grzebania w bebechach systemu by nie uruchamiał sie każdorazowo przy starcie Windows jest dezinstalacja tego badziewia.
Z jego nachalności wysnuwam wniosek, że obsługa telefonu nie jest jego ani jedynym ani głównym zadaniem postawionym przez programistów.

  #2 04.03.2015 17:50

Przydatny program. Szybko można 'posprzątać' telefon i tablet z niechcianych aplikacji, importować i eksportować pliki czy porządkować kontakty. Dużo wygodniejsze rozwiązanie od klikania po ekranie telefonu. Połączenie z komputerem bardzo proste, przez usb lub wifi. Wystarczy zeskanować kod qr. Polecam

sokoleokopr   9 #1 15.02.2015 15:05

Zachowuje się trochę jak adware i wrzuca różne różności ale po za tym można używać.

reklama