r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mobogenie 3.3.6

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Pakiety oprogramowania
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mobogenie to darmowe oprogramowanie przeznaczone do zarządzania z poziomu komputera zawartością urządzenia z systemem Android. Pozwala ono wygodnie obsługiwać smartfony oraz tablety większości wiodących na rynku producentów - m.in. Samsung, Sony, LG, Motorola i innymi.

Galeria programu

Narzędzie wyposażone zostało w funkcje, umożliwiające zarządzanie listą kontaktów w telefonie, wiadomościami tekstowymi SMS, a także tworzenie i przywracanie kopii zapasowych istotnych danych. Z jego pomocą przetransferujemy pomiędzy komputerem a smartfonem/tabletem różnego rodzaju pliki, w tym multimedia - np. zdjęcia, filmiki czy muzykę. Wystarczy, że podłączymy urządzenie do komputera za pośrednictwem kabla USB (ważne, aby w systemie Android aktywowana była opcja debugowania USB), a program sam je rozpozna, zainstaluje wymagane sterowniki oraz zsynchronizuje dane.

Oprogramowanie Mobogenie oferuje czytelny i intuicyjny interfejs graficzny stworzony przy użyciu biblioteki Qt. Charakteryzuje się on lekkością oraz szybkością działania. W głównym oknie programu znajdziemy zdjęcie połączonego z programem urządzenia, a także informacje o połączeniu sieciowym, poziomie baterii czy wolnej przestrzeni w pamięci. Z poziomu narzędzia bardzo łatwo zainstalujemy na smartfonie/tablecie dowolny pakiet APK, oferowane z jego poziomu gry i aplikacje oraz pobierzemy bezpłatne dzwonki i tapety.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
Dementor   34 #28 24.03.2016 23:18

w zasadzie nie mam problemów. Na moje potrzeby wystarcza. Oceniam, wg. kryterium spełnienia moich potrzeb, na 5,0

  #27 25.12.2015 16:00

super jest to mobogenie świetnie działa na telefonie

darek719   39 #26 29.10.2015 23:04

dobry i przejrzysty program z prostym interfejsem do zarządzania telefonem z systemem android.

Autor edytował komentarz.
DanKar REDAKCJA  14 #25 19.01.2015 01:52

@SzymonL: Nikt nam nie zapłacił, ale masz rację... ocena programu została skorygowana ;-)

Pozdrawiam.

SzymonL   3 #24 16.01.2015 18:46

Zapłacili wam że daliście temu badziewiu 4/5?

StarterX4   10 #23 16.12.2014 10:33

Jedno z najgorszych badziewii jakie istnieje. Co ciekawe, kiedyś zaraz jak to się pojawiło, pojawił się również Lollipop co reklamy wyświetla.

Komentarze do poprzednich wersji

  #22 13.03.2014 11:56

@pyniek: CAŁKOWICIE ! popieram, niesamowite badziewie, od którego trzeba trzymać się jak najdalej

  #21 05.03.2014 10:56

Potwierdzam program instaluje sie nie bez naszej zgody najlepsze jest ze jak go odinstalowałem zainsrtalował sie jakis kolejny zamodzielnie ale programem uinstaler wywaliłem obydwa i jest gi, i komp przestałs ie wieszacz

zxn   1 #20 02.03.2014 19:01

Nie chciałem aby ten syf zainstalował się u mnie, ale twórcy tego programu wiedzą lepiej.

herflik65   1 #19 20.02.2014 20:15

nie wiem skąd się ten program u mnie wziął ;( ale zwaliło mi gry, chyba przez niego ;(

  #18 06.02.2014 19:29

Ja nie instaowałem tego, a mam to na kompie. Chce się ten program łączyć z siecią ale moja zapora blokuje to g..wno.

pyniek   1 #17 29.01.2014 15:09

Primo: To jest syf i należy się tego dziwactwa wystrzegać. Martwi mnie, że Redakcja ocenia ten twór na tak wysokim poziomie i nic sobie robi z tak ogromnej liczby negatywnych i niepokojących komentarzy. Poniżej opiszę moją przygodę z MOBOSRENIE, która nota bene przyprawiła mnie o ciarki ze względu na swój przebieg.

Zaczęło się kilka dni temu. Bawiłem się swoim LT26i, aż tu nagle, w pasku powiadomień ikona pobierania. Z uwagi na mój poziom obejścia z nowymi technologiami, nastąpiła z mojej strony szybka reakcja. Niestety zanim zdążyłem przeczytać co się pobiera, w ułamku sekundy pojawił się komunikat o powodzeniu instalacji. Myślę sobie: Mam na swoim SF apki z różnej beczki (wszystkie legalnego pochodzenia - GP i uczciwie opłacone) więc zapewne przedostało się coś tylnym wejściem za sprawą uprawnień (kto czyta uprawnienia swoich aplikacji na pewno wie o czym mówię - aktualka FB na Andka sprzed kilku tygodni przyprawiła mnie o palpitację swoimi uprawnieniami. Rzecz jasna jadę na starej niezaktualizowanej wersji z tegoż powodu).
No nic, myślę sobie.. Odinstaluję i po kłopocie. Kilka dni później wbijam do brata. Przy okazji okazuje się, że ma jakieś fotki z sylwestra i może mi wrzucić na słuchawkę. Podpinamy telefon do lapka, po czym zaczyna się instalacja MOBOSRENIE. Instalacja nie doszła do skutku bo to W8 i pyta czy zgadzamy się na dalsze poczynania instalatora, ale do k*wy nędzy... Co to za sprytnie napisany syf, który nawet po usunięciu ze słuchawki, podejmuje próbę infekcji innej maszyny.

Może Ktoś z Państwa miał podobne doświadczenia? Dlaczego ten syf nadal widnieje w dziale do pobrania?

Pozdrawiam, Paweł

Borneq   1 #16 25.01.2014 22:26

Gdy chciałem skompilować program pod Androidem na telefon, wrzucił mi na urządzenie aplikację Mobogenie, którą była reklamami innych aplikacji. Program AdvCleaner znalazł pliki Mobogenie na komputerze i usunął je.

  #15 21.01.2014 19:48

Fakt...Sam się zainstalował i namieszał mi sporo !

  #14 12.01.2014 14:51

ten program to naprawde kiepska sprawa NIE ŚCIĄGAĆ!!! mój komp mimo tego że nowy mega zamulał, zacinał się, nie wiedziałam o co chodzi po czym przypomniało mi się że ściągnelam ten program przypadkowo! odinstalowałam (bardzo dlugo to zajęło) i komputer znowu cicho i normalnie działa!

  #13 07.01.2014 15:44

Wszyscy macie rację.Ten program jest bardzo podejrzany.Od pewnego czasu w moim kompie wiatrak chodził jak szalony.Komp jest prawie nowy.Na chybił- trafił odinstalowałem ten syf i obroty chłodzenia spadły natychmiast.A już chciałem interweniować w serwisie.

mareczek23   4 #12 06.01.2014 10:31

Bardzo podejrzany i niebezpieczny program; podobnie jak u inych użytkowników, mimo odznaczenia odpowiednich opcji instaluje śmieci i elementy szpiegujące. MBAM wykrył i usunął 8 takich "prezentów" a ADW Cleaner jeszcze 2, nie polecam !!!

  #11 03.01.2014 17:09

na początku też uważałem ze dobry program lecz po imporcie kontaktów na komputer i zrobienie formatu karty i ponownym exporcie na karte wstapiły problemy program całkowicie zamulał komurke i gdy chcialem zadzwonić do kogoś ten zanim przekierowyał to trwało wieczność mam tel HTC Exploer a bez niego śmiga

betmariss   5 #10 02.01.2014 11:57

Mi się to świństwo bezczelnie i samoczynnie zainstalowało podczas instalacji programu Unlocker, który pobrałam z tego portalu. Mimo uważnej instalacji i odznaczenia wszelkich zbędnych komponentów to coś i tak się zainstalowało. W dodatku zachowuje się jak wirus. Najpierw NIS coś tam zablokował, chyba jakieś połączenie ale i tak w uruchomionych procesach pojawiło się jakieś proxy coś tam a w trayu ikona instalki z którą nic się nie dało zrobić. Odinstalowałam program CCleanerem, przeszukałam dysk C i rejestr a jeszcze SuperAntiSpyware podczas skanowania wykrył jakiś komponent tego programu i uznał za niebezpieczny.

Autor edytował komentarz.
  #9 29.12.2013 01:16

zainstalowało mi się samo i zużywa mój internet, nie instalowałem bo nie mam urządzenia z android, co 5-6sekund na czas 2 do 3 sekund uruchamia mi się "host okna kontroli" ( pogram conhost.exe z folderu System32) oraz pod nim mgusb.exe z folderu Mobogenie ( wiem to z Menedżera zadań), oprócz tego klawiatura czasami przestaje działać i kursor od touchpada znika a także w Menedżer zadań w zakładce Uruchamianie jest proces DaemonProcess.exe o Wysokim wpływie na uruchamianie, po jego rozwinięciu są ponad 340 Conhost procesów (policzyłem 170 a nie doliczyłem nawet do połowy). Oprócz tego zainstalował mi się sam program "BonanzaDeals" . Program "Malwarebytes Anti-Malware" wykrył mi dwa trojany właśnie, podobno mi usunie zagrożenia. Muszę zaznaczyć że nie uruchamiałem BonanzaD... i Mogobenie, bo nie wiedziałem do czego są, a zainstalowały się przy ściąganiu i instalacji programów z innego serwisu internetowego z darmowymi programami. ( mam laptopa z windows 8.1)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.