Modern Combat 5 Modern Combat 5 4.2.1a

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Modern Combat 5 to FPS, czyli strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, w którą można grać nie tylko wspólnie z innymi graczami z całego świata, ale także przeciwko sztucznej inteligencji. Do działania gry wymagane jest stałe połączenie z internetem.

Jeśli zdecydujemy się na rozgrywkę w trybie solo, Modern Combat 5 zaoferuje nam możliwość wzięcia udziału w coraz bardziej wymagających misjach polegających na pokrzyżowaniu planu szaleńców zamierzających doprowadzić do zniszczenia naszego świata. Akcja poszczególnych zadań toczyć się będzie w różnych miejscach na Ziemi, takich jak np. Wenecja czy Tokio.

Modern Combat 5 zawiera 9 klas postaci dysponujących unikatowym wyposażeniem i zdolnościami. Zdobywając i wydając punkty umiejętności możemy aktywować specjalne talenty wybranych bohaterów, niezależnie od tego, czy są oni zwykłymi żołnierzami, należą do jednostek wsparcia czy też odpowiadają za rozbrajanie pułapek.

W toku rozgrywki Modern Combat 5 pozwala na zdobycie punktów doświadczenia (zarówno w trybie solo, jak i rozgrywce sieciowej), dzięki którym awansujemy na kolejne levele, odblokowujemy lepsze rodzaje broni i dostosowujemy posiadanie giwery za pomocą licznych dodatków tak, by wykorzystać je jak najlepiej w trakcie walki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!