Modern Combat 5 Modern Combat 5 5.7.2b

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Modern Combat 5 to FPS, czyli strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, w którą można grać nie tylko wspólnie z innymi graczami z całego świata, ale także przeciwko sztucznej inteligencji. Do działania gry wymagane jest stałe połączenie z internetem.

Strzelanka w trybie solo z misjami

Jeśli zdecydujemy się na rozgrywkę w trybie solo, Modern Combat 5 zaoferuje nam możliwość wzięcia udziału w coraz bardziej wymagających misjach polegających na pokrzyżowaniu planu szaleńców zamierzających doprowadzić do zniszczenia naszego świata. Akcja poszczególnych zadań toczyć się będzie w różnych miejscach na Ziemi, takich jak np. Wenecja czy Tokio.

Postacie z unikatowymi umiejętnościami

Modern Combat 5 zawiera 9 klas postaci dysponujących unikatowym wyposażeniem i zdolnościami. Zdobywając i wydając punkty umiejętności możemy aktywować specjalne talenty wybranych bohaterów, niezależnie od tego, czy są oni zwykłymi żołnierzami, należą do jednostek wsparcia czy też odpowiadają za rozbrajanie pułapek.

Udoskonalanie postaci i broni

W toku rozgrywki Modern Combat 5 pozwala na zdobycie punktów doświadczenia (zarówno w trybie solo, jak i rozgrywce sieciowej), dzięki którym awansujemy na kolejne levele, odblokowujemy lepsze rodzaje broni i dostosowujemy posiadanie giwery za pomocą licznych dodatków tak, by wykorzystać je jak najlepiej w trakcie walki.

Kluczowe cechy Modern Combat 5:

  • jedna z najpopularniejszych strzelanek na Androida
  • wiele misji rozrywanych w różnych znanych miastach
  • 9 klas postaci o unikatowych cechach
  • punkty doświadczenia do rozwoju postaci i broni
  • rozgrywka w trybie solo oraz multiplayer

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!